Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wylotem do Smoleńska była wielka awantura

Utworzony przez mm, 26 lutego 2011 r. o 11:26
O zgrozo winni są nie Ruscy tylko prawdziwi Polacy a przy tym Prawi i Sprawiedliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe i szybkie zarabianie!
Ostatnio edytowany 26 lutego 2011 r. o 12:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna brednia. Po prawie roku sobie przypomnieli! Wiarygodność tego jest zerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejna brednia. Po prawie roku sobie przypomnieli! Wiarygodność tego jest zerowa.
Przed wyborami przypomną wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi odkrycie. Gen. Błasik miał w środowisku wojskowym opinię chama na stanowisku, chciał się podlizać karłowi i opier***ił kapitana, mimo jego sprzeciwu do lotu - a o tym, że nie chciał lecieć wszyscy wiedzą od dawna. Ale dalej głąby pisowskie będą snuły teorie zamachu, ruskich itp. Idąc tym tokiem myślenia owszem, to był zamach. Ale Kaczej gnidy na rozkaz brata kurdupla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo PO.eby się odzywają...szkoda że żydowskie tvn24 zawsze wpada na genialne odkrycia,szkoda że tak późno..Może słynne tvn ma już pełną wiedzę o przyczynie katastrofy? proszę się podzielić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te żydowskie POmioty razem z zaprzyjaźnioną stacją TVN24 co chwilę coś "odkrywają" żeby odwrócić uwagę Polaków od tego co naprawdę dzieje sie w kraju (polityce, gospodarce itp). A dzieje się bardzo źle, mami się nas tymi wszystkimi "prawdami" o Smoleńsku, sondażami, w których rzkomo POmioty odzyskują poparcie społeczeństwa. Powiem tyle, w Smoleńsku stała się rzecz straszna i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości ale w kraju dzieje się równie źle, rodzi się bowiem coraz większa tragedia społeczna, ceny drastycznie idą w górę, drożeje wszystko. A pracy coraz mniej i zarobki coraz mniejsze. Od 1-go marca zasiłek pogrzebowy zmniejszony do 4000 zł z 6360 zł. Pytam więc: DLACZEGO TE DARMOZJADY NIE ZMNIEJSZĄ DIET POSELSKICH? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJĄ SENATU, W KTÓRYM BANDA NIEROBÓW, KTÓRA W CIĄGU ROKU 8 MIESIĘCY JEST NA URLOPIE NIC NIE ROBI? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJE SIĘ ODPRAW POSELSKICH WYNOSZĄCYCH 60 TYS ZŁ NETTO??? Dlaczego oszczędza się na tych najbiedniejszych? Znowu staje się aktualne przedwojenne żydowskie powiedzenie: "Nasze są kamienice, wasze (czytaj: Polaków) ulice". Ja mam w d..pie taki rząd i całą tą żydowładzę! Dosć już okradania Polaków! Drugi Izrael chcą zrobić bandyci! Bandyci! Oto całe PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no skoro koszerna michnikowa tak pisze to napewno to "prawda" he he he . Pamietamy jak michnik bronił naszego generał kadafiego vel jaruzelskiego "...o_o_odpierd...l sie pan od generała..." pamiętamy i potrafimy myśleć. dlatego wszystko co próbuje nam wmówić ten komunistyczny antypolski szmatławiec traktujemy jako brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wielkie mi odkrycie. Gen. Błasik miał w środowisku wojskowym opinię chama na stanowisku, chciał się podlizać karłowi i opier***ił kapitana, mimo jego sprzeciwu do lotu - a o tym, że nie chciał lecieć wszyscy wiedzą od dawna. Ale dalej głąby pisowskie będą snuły teorie zamachu, ruskich itp. Idąc tym tokiem myślenia owszem, to był zamach. Ale Kaczej gnidy na rozkaz brata kurdupla.
dla mnie pajac jesteś , taki kurdupel umysłowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury wypisuje gazeta wyborcza .szkalujer całe zajście, niewiarygodny falsz po 10 miesiącach. My polacy i tak wiemy swoje i jak moło byc i kto za to odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandytom NIE! napisał:
Te żydowskie POmioty razem z zaprzyjaźnioną stacją TVN24 co chwilę coś "odkrywają" żeby odwrócić uwagę Polaków od tego co naprawdę dzieje sie w kraju (polityce, gospodarce itp). A dzieje się bardzo źle, mami się nas tymi wszystkimi "prawdami" o Smoleńsku, sondażami, w których rzkomo POmioty odzyskują poparcie społeczeństwa. Powiem tyle, w Smoleńsku stała się rzecz straszna i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości ale w kraju dzieje się równie źle, rodzi się bowiem coraz większa tragedia społeczna, ceny drastycznie idą w górę, drożeje wszystko. A pracy coraz mniej i zarobki coraz mniejsze. Od 1-go marca zasiłek pogrzebowy zmniejszony do 4000 zł z 6360 zł. Pytam więc: DLACZEGO TE DARMOZJADY NIE ZMNIEJSZĄ DIET POSELSKICH? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJĄ SENATU, W KTÓRYM BANDA NIEROBÓW, KTÓRA W CIĄGU ROKU 8 MIESIĘCY JEST NA URLOPIE NIC NIE ROBI? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJE SIĘ ODPRAW POSELSKICH WYNOSZĄCYCH 60 TYS ZŁ NETTO??? Dlaczego oszczędza się na tych najbiedniejszych? Znowu staje się aktualne przedwojenne żydowskie powiedzenie: "Nasze są kamienice, wasze (czytaj: Polaków) ulice". Ja mam w d..pie taki rząd i całą tą żydowładzę! Dosć już okradania Polaków! Drugi Izrael chcą zrobić bandyci! Bandyci! Oto całe PO. [/quote] Za to pisowskie bandyty, które doprowadziły w 2 lata kraj na skraj przepaści na pewno będą rządzić dobrze! Ba! Zajebiście bym wręcz rzekł. Bo to takie mundre i fayowe. GrossTroll Fhurer Kaczyński otoczony bandą bezgranicznie oddanych imbecylów, nie potrafiących samodzielnie zdania sklecić bez czytania partyjnego przekazu. Każdy kto miał przejaw wolnego od nacisków myślenia już dawno wyleciał albo odszedł z tej partii. Ale dalej liż cipkę PiSowi, to taka zajebista partia przecież. Szkoda tylko, że sterowała ręcznie prokuraturą aby szkalować ówczesną opozycję. Szkoda, że nikt z nimi nie chciał rządzić poza Samoobroną i LPR. Szkoda, bo jeśli wygrają to NIKT normalny z nimi nie siądzie do stołu za te inwektywy. Powinno się wam, lubelskim deb***om utworzyć własne PiSopaństewko, wodza już macie, papieża Rydzyka też, ministra propagandy Kurskiego oraz vice fhurera Ziobrę.
malone napisał:
no skoro koszerna michnikowa tak pisze to napewno to "prawda" he he he . Pamietamy jak michnik bronił naszego generał kadafiego vel jaruzelskiego "...o_o_odpierd...l sie pan od generała..." pamiętamy i potrafimy myśleć. dlatego wszystko co próbuje nam wmówić ten komunistyczny antypolski szmatławiec traktujemy jako brednie. [/quote] Za to sekciarski prorydzykowski szmatławiec Nasz Dziennik i TV Trwam przekazuje samą prawdę. Maleone, jesteś ograniczony. [quote name='malone' timestamp='1298726637' post='443015'] dla mnie pajac jesteś , taki kurdupel umysłowy
Nie powiem kim ty dla mnie jesteś leszczu obszczany, wystarczyło poczytać twoje wymioty przy okazji śmierci abp Życińskiego. Kurdupel umysłowy? Sam ku*** jesteś kurdupel - jesteś zwykłym pisowskim trollem, któremu wydaje się, że jak poszczeka to prezio nagrodzi. Może załóż na onecie jakieś konto w stylu "antek emigrant 2" i pisz te swoje wypociny. Jakbyśmy się spotkali twarzą w twarz, to wątpię abyś był taki wyszczekany obsrańcu pisowski. [quote name='gośc' timestamp='1298726771' post='443016'] Bzdury wypisuje gazeta wyborcza .szkalujer całe zajście, niewiarygodny falsz po 10 miesiącach. My polacy i tak wiemy swoje i jak moło byc i kto za to odpowiada.
"Jak moło" to Ty mieć umysłu w tym pustym łbie.
Ostatnio edytowany 26 lutego 2011 r. o 15:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don... co się tak pocisz!!! Nie czytasz gazet, nie oglądasz TV ?? Nie wiesz, że popieranie PO przestało być już modne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM JEDNYM ZE ŚWIADKÓW TEGO ZDARZENIA. DOSTAŁEM PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA: ŚWIADCZYSZ ALBO BEZROBOCIE. CO BYŚ TY ZROBIŁ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
JESTEM JEDNYM ZE ŚWIADKÓW TEGO ZDARZENIA. DOSTAŁEM PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA: ŚWIADCZYSZ ALBO BEZROBOCIE. CO BYŚ TY ZROBIŁ ?
Co za idiotyczne pytania.Zrobił bym to to co każdy normalny człowiek, powiedział prawdę.Co ma praca z tym wspólnego?. Jak można być niewolnikiem czyjegoś " widzimisie" ,ograniczony jesteś czy co?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wielkie mi odkrycie. Gen. Błasik miał w środowisku wojskowym opinię chama na stanowisku, chciał się podlizać karłowi i opier***ił kapitana, mimo jego sprzeciwu do lotu - a o tym, że nie chciał lecieć wszyscy wiedzą od dawna. Ale dalej głąby pisowskie będą snuły teorie zamachu, ruskich itp. Idąc tym tokiem myślenia owszem, to był zamach. Ale Kaczej gnidy na rozkaz brata kurdupla.
JUDE????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandytom NIE! napisał:
Te żydowskie POmioty razem z zaprzyjaźnioną stacją TVN24 co chwilę coś "odkrywają" żeby odwrócić uwagę Polaków od tego co naprawdę dzieje sie w kraju (polityce, gospodarce itp). A dzieje się bardzo źle, mami się nas tymi wszystkimi "prawdami" o Smoleńsku, sondażami, w których rzkomo POmioty odzyskują poparcie społeczeństwa. Powiem tyle, w Smoleńsku stała się rzecz straszna i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości ale w kraju dzieje się równie źle, rodzi się bowiem coraz większa tragedia społeczna, ceny drastycznie idą w górę, drożeje wszystko. A pracy coraz mniej i zarobki coraz mniejsze. Od 1-go marca zasiłek pogrzebowy zmniejszony do 4000 zł z 6360 zł. Pytam więc: DLACZEGO TE DARMOZJADY NIE ZMNIEJSZĄ DIET POSELSKICH? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJĄ SENATU, W KTÓRYM BANDA NIEROBÓW, KTÓRA W CIĄGU ROKU 8 MIESIĘCY JEST NA URLOPIE NIC NIE ROBI? DLACZEGO NIE ZLIKWIDUJE SIĘ ODPRAW POSELSKICH WYNOSZĄCYCH 60 TYS ZŁ NETTO??? Dlaczego oszczędza się na tych najbiedniejszych? Znowu staje się aktualne przedwojenne żydowskie powiedzenie: "Nasze są kamienice, wasze (czytaj: Polaków) ulice". Ja mam w d..pie taki rząd i całą tą żydowładzę! Dosć już okradania Polaków! Drugi Izrael chcą zrobić bandyci! Bandyci! Oto całe PO.
Juz POra zafundowac im EGIPT .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wielkie mi odkrycie. Gen. Błasik miał w środowisku wojskowym opinię chama na stanowisku, chciał się podlizać karłowi i opier***ił kapitana, mimo jego sprzeciwu do lotu - a o tym, że nie chciał lecieć wszyscy wiedzą od dawna. Ale dalej głąby pisowskie będą snuły teorie zamachu, ruskich itp. Idąc tym tokiem myślenia owszem, to był zamach. Ale Kaczej gnidy na rozkaz brata kurdupla.
CZERWONA CIOTO - JEST PARE FAJEK PIS-owskich DO ZROBIENIA. WCHODZISZ W TO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoś napisał:
Don... co się tak pocisz!!! Nie czytasz gazet, nie oglądasz TV ?? Nie wiesz, że popieranie PO przestało być już modne !!! [/quote] Nie muszę oglądać TV i czytać gazet, żeby mieć własne stanowisko w tej sprawie. Ci którzy wierzą w teorie spiskowe i winę rządu są mocno pier***nięci. To po pierwsze. Po drugie, nie jestem i nie byłem nigdy za PO. Po trzecie - to PiS jest bandą idiotów wysuwając kretyńskie oskarżenia, najmocniej atakując wszystkich i wszystko, jeszcze podnosząc oburzenie, że ktoś ma przeciwne zdanie. Wizyta prezydenta była czysto propagandowa, dla przypomnienia: Wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2008r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny 10 kwietnia 2010r. - .......(kampania prezydencka) I to ON i KANCELARIA PREZYDENTA była w głównej mierze winna katastrofy. Ruscy pozwolili lądować w obawie na to, co ten deb*** powie, wielkie larum podniesie jak to go skrzywdzili i nie wpuścili. [quote name='Gość' timestamp='1298738454' post='443091'] JUDE????
A w parszywy ryj nikt dawno nie dał? Bo elokwencją to nie grzeszysz deb***ku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK - a d*** cie nie boli??? Bo dajesz się dymać swojemu idolowi od dawna pisowsko-żydowska gnido.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
BOLEK - a d*** cie nie boli??? Bo dajesz się dymać swojemu idolowi od dawna pisowsko-żydowska gnido.
Jeszcze IPN albo dlugie stszelby Apaczow cie dosiegna, ty czerwony konfidencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...