Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przełom w zielarstwie? Marihuana w niewielkich ilościach nie będzie karalna

Utworzony przez sam nei wiem, 24 lipca 2009 r. o 15:08
z tego co kojarzę to nie będzie to podlegało karze tylko za pierwszym razem - co nie zmieni za wiele dodatkowo prokurator musi sprawdzić czy nie jesteś dilerem i wtedy odstąpi od kary - czy to oznacza np. siedzenie na sankach przez dwa miesiące a jak okaże się, że nie jesteś dilerem to dadzą nam wolność? bo te przepisy jasno klarownie nie mówią jak będzie przebiegało postępowanie i jego odstąpienie.... pali spory odsetek Polaków - prawnicy, lekarze, mechanicy, biznesmeni, rolnicy... w każdej grupie społecznej znajdziemy osoby palące... czy jest sens ganiania mimo wszystko ludzi za to? mamy bardzo dużo przypadków gdy ktoś zabija dla twardych narkotyków, alkocholu czy też pod wpływem alkocholu itd... przypadku gdy ktoś zabił kogoś, żeby mieć na trawkę lub pod wpływem trawki - nie odnotowano czemu nie walczymy tak z alkoholizmem? bo firmy mają w tym interes nie twierdzę tutaj, że trawka jest rzeczą, która nie tworzy problemów, ale że ma dużo mniejszą szkodliwość społeczną niż alkohol... i co najważniejsze nie powoduje agresji u ludzi... walczenie z palaczami to walka z wiatrakiem... proszę tylko nie pisać, że trawka to pierwszy krok do twardych narkotyków bo każdy wybiera sam rzeczy odpowiednie dla siebie ja nie napisałem, że piwo jest pierwszym krokiem do denaturatu - do tego długa droga i to od człowieka zależy co wybierze i jego odpowiedzialności czekam na czasy legalizacji i większą walkę z alkoholizmem w Polsce, a zwłaszcza z pijanymi kierowcami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Już wiem na kogo będę głosował. Wreszcie ktoś pomyślał... Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupki jedne tak to mozna miec ale tak to handlarzy karac. To wiadomo, ze coraz wiecej osob bedzie mialo zbyt i coraz wiecej osob zacznie sie zajmowac tym interesem. deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że UPR (Unia Polityki Realnej), ma legalizację lekkich narkotyków w swoim programie od początku (1989r.). Partia wychodzi z założenia, że żyjemy w wolnym państwie i jak ktoś chce palić to może to robić dopóki nie szkodzi tym innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te uzasadnienia Czumy nie mają sensu,-Myślę że przyczyna jest inna,policja przygasiła zbyt mocno narko-rynek więc trzeba jej podciąć skrzydła .PO W TEN SPOSÓB KŁANIA SIĘ SWOIM WYBORCOM I LIBERALIZUJE PRZEPISY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatny i najwiekszy na świecie (449 stron) "PORADNIOK OGRODNIKA" jest tutaj: http://spam/dl/9140373/65b0dd3/Mari..._Bible.pdf.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam zawiasy za posiadanie skreta;/Glupota bo jak bylem w Czechach chlopaki byli zaskoczeni bo u nich nie jest legalne,ale policja przymyka na to oko.Panstwo nie sciga za to tak jak u nas;/Ale co zrobic jak mamy taki zje*** rzad przez nich wiele osob zje** sobie zycie;/Mam wielka nadzieje ze to wejdzie.Bo do teraz Policja bije punkciki lapiac palacz Marihuany nazywajac ich narkomanow,zacofane panstwo niestety az zal;/ Ale co zrobic jak rzada nami przyglupy co za mlodego ich swiat wygladal inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tormen napisał:
Sam mam zawiasy za posiadanie skreta;/Glupota bo jak bylem w Czechach chlopaki byli zaskoczeni bo u nich nie jest legalne,ale policja przymyka na to oko.Panstwo nie sciga za to tak jak u nas;/Ale co zrobic jak mamy taki zje*** rzad przez nich wiele osob zje** sobie zycie;/Mam wielka nadzieje ze to wejdzie.Bo do teraz Policja bije punkciki lapiac palacz Marihuany nazywajac ich narkomanow,zacofane panstwo niestety az zal;/ Ale co zrobic jak rzada nami przyglupy co za mlodego ich swiat wygladal inaczej
ps. odnotowano o wiele wiecej przespetpstw pod wplywem alkoholu i co legalne?hmm a Papierosy przeciesz to gowno bardziej szkodliwe i legalne? Pomyslcie na zdrowy rozum ze tu chodzi o pieniadze i to o wielkie.Ci w rzadie tak naprawde maja nas gleboko w du**e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo to maly krok do legalu jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...