Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjaciel dla malucha

Utworzony przez Gość, 17 września 2008 r. o 22:49
Dawno o tym myślałam, teraz może sie zdecyduję... Dziekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli najpierw trzeba rozbić inne rodzinny pozabierać im dzieci za wszelką cenę. By wykonywać swoją prace kosztem cierpienia rodziców i dzieci. A uzasadnienia zawsze sobie można dodać i wyolbrzymić. A gdzie sumienie? W rodzinie w której nic złego się nie dzieje trzeba coś dopisać pomówić bez dowodów tylko na podstawie domysłów i jasnowidztwa. I tak wygląda ten chory system, który ma na celu nie dobro dziecka tylko graniu na jego emocjach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się nie robi by mieć prace. Komuś trzeba zabrać by dać albo i nie innemu. Ciekaw jestem czy swoimi dziećmi ta pani też tak by się pobawiła, czy pozwoliła by na grę na ich uczuciach. Pewnie nie!! Z innych rodziców trzeba zrobić patologię na siłę! By emocje ich zniszczyły psychicznie i ich dzieci. Droga pani, dzieci to nie klocki, mają uczucia takie same jak pani dzieci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotacje się dostaje na biznesik, to statystyki się podnoszą. Wykazać trzeba że coś się robi. To jest znęcanie się kraju nad rodzinami. A wszystko dla srebrników. Co to za system za prawo? Niszczycie Nas w ten sposób! Strach rodzić dzieci.zabieracie je gdy rodzice nie mają pracy legalnej. To my z tego kraju zrobiliśmy Mongolię? To nasza wina? Najlepiej zróbcie z nas wszystkich patologiczne rodziny. Wstyd i hańba !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takim samym imieniu i nazwisku jest pewna pani psycholog w Lublinie od spraw rodzinnych. Która skrzywdziła moją rodzinę swoim opisem też pomówiła nas o patologie i że nasze dzieci nie mogą przebywać w tej rodzinie. Chyba po to by były towarem do " pogodnego domu" hmm? Dwie prace w jednej pracy przez sądy zabiera a w drugiej rozdaje. Ciekaw jestem czy za darmo? Bo wygląda to podejrzanie. Jeśli tu kogoś obraziłam to nie miałam tego na celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...