Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZU idzie na giełdę, ruszyły zapisy na akcje

Utworzony przez Komoro, 20 kwietnia 2010 r. o 21:09
Nie wiem jak POgiętym trzeba być by nabywać akcje najdroższego na rynku ubezpieczyciela. Czy kupilibyście też akcje LOT, PKP, POczty POlskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komoro napisał:
Nie wiem jak POgiętym trzeba być by nabywać akcje najdroższego na rynku ubezpieczyciela. Czy kupilibyście też akcje LOT, PKP, POczty POlskiej?
Ale głupi ci bogacze są, że patrzą głównie na perspektywy rozwoju i zysku, nie? A tak na serio to PZU i LOT bym może kupił, nie wiem na pewno bo nigdy nad tym poważniej nie myślałem bo i tak kasy nie mam . Ps. Wymień sobie klawiaturę albo system bo coś ci zamienia małe litery "po" na "PO", Może to wirus? Pps. Jak to powyższe robisz celowo to przestań. Głupio to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...