Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Despacito" na pielgrzymce. Nietypowe wykonanie hitu (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 16:03 Powrót do artykułu
fajna piosenka o bzykaniu , w sam raz na pielgrzymke ,co też siostrom pod tym czepkiem sie roi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna piosenka o bzykaniu , w sam raz na pielgrzymke ,co też siostrom pod tym czepkiem sie roi hehe A w którym momencie one o bzykaniu śpiewają? Zapozyczona jest jedynie chwytliwa melodia, która z bzykaniem nie ma nic wspólnego, bez względu na tekst oryginału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śfietna wiadomość morze sieł śfiat zmieńi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiemy - debilkom się nie podoba, liczba wyświetleń mówi za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche sie tam czasu idzie ,to na bzykanie sie czas znajdzie,samymi niebiosami żyć cały czas nie sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, fajnie zrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę żenujące, siostrzyczka chyba nie wie o czym jest ta piosenka. Powstały nowe słowa, ale muzyka i tak kojarzy się z mocno erotycznym oryginałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie muzyka nie kojarzy się z mocno erotycznym oryginałem, bo pierwszy raz usłyszałam tę piosenkę. Ten tekst jakoś mnie też nie zajarał, ale pozytywna energia młodych ludzi pielgrzymujących na Jasną Górę tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym takiego fajnego? Wszędzie kościelne akcenty. Mają swoje wyjce to niech wyją a nie niszczą świeckie utwory. Słowa na poziomie ucznie III klasy podstawówki - makabra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy czarnym wszystko wolno? Sprawa powinna trafić do sądu o naruszenie PRAW AUTORSKICH i skońcyc sie jak każda inna  - wysokim ODSZKODOWANIEM dla kompozytora i wykonawcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tu tylu debilów na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Skąd tu tylu debilów na forum?
 Debilów jak mrówków Ha ha ha. A tak serio naucz się odmieniać słowo debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niecierpliwością czekamy na kolejny hit w wykonaniu zakonnicy. Może tym razem Poka sowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...