Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Lublin zdejmuje "Barachołkę". Słuchacze protestują

Utworzony przez oburzony słuchacz, 9 września 2010 r. o 10:37
Jestem oburzony decyzją Radia Lublin ! Zlikwidowali audycję, która była bardzo popularna ! Niestety chyba w Polsce lubi się niszczyć to co dobre. A telefony ludzi, smsy muzyka discopolo i biesiadna widać prezesowi nie podoba się ! Proszę zróbcie coś by audycja wróciła !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie cieszę, że zdejmują bo już nie mogłam tego przesłuchac....tylko to łubudubu na jedno kopyto. Może w końcu czegoś róznorodnego będzie mozna posłuchać, a nie non stop muzyka jak z wiejskiej zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie barachoły to na złość nie pomogę dzieciom. Widać kto tego słucha, buractwo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest niemal pewne, że w zdjęciu audycji maczał Tusk i całe PO, którzy są przyczyną całego światowego zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiona napisał:
A ja sie cieszę, że zdejmują bo już nie mogłam tego przesłuchac....tylko to łubudubu na jedno kopyto. Może w końcu czegoś róznorodnego będzie mozna posłuchać, a nie non stop muzyka jak z wiejskiej zabawy.
Śmieszne tłumaczenie bo audycja nie trwała 7 dni przez 24 godziny ! ODDAWAĆ BARACHOŁKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie żal mi pana prowadzącego, który prywatnie jest ogromnym chamem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam że jeszcze w latach 98/01 słuchałem tego. I z niecierpliwością czekałem aż się zacznie (chyba start był koło 23-ciej) i do później nocy.... Sam się zdziwiłem kiedy się dowiedziałem ze dwa lata temu, że nadal ta audycja jest. A jeśli nadal jest, to niech będzie - nie powinni tego zdejmować. Za dużo jest słuchaczy aby ich lekceważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barachołka jest super !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak żyją z abonamentu to nie muszą dbać o to żeby ktoś ich słuchał.Będą puszczać to co jednostki uznają że jest modne i nie ważne że nikt nie będzie słuchał.Nigdy więcej w tym radiu nie wykupię reklamy bo paru gości na dopalaczach nie zapewni mi obrotu.Moi klienci słuchają muzyki w Polskim języku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń Barachołki! szczegóły na www.baracholka.fora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem słuchaczem tej audycji,poniewaź lubię muzykę dyscopolo.Ale decyzja jest słuszna,niektórzy dzwoniący nie posiadają kultury językowej,a to razi słuchaczy, a ponadto u prowadzącego da się wyczuć ironię i kpinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne tłumaczenie pana Szwabe, dlaczego ? Bo twierdzi, że za dużo telefonów i smsów. A jak przedstawia się program na sobotni wieczór zamiast Barachołki ? "Twoje przeboje to program kontaktowy ze Słuchaczami. Prezentujemy w nim melodyjne przeboje dobre na każdą okazję." Widać kogoś z góry raziła ta audycja i emocje ludzi, ale nie pozostawimy tego bez echa. Będziemy pisać i nagłaśniać sprawę likwidacji tej audycji, która łączyła ludzi nie tylko w Lubelskiem, ale i z całego świata ! Żadna audycja nie zastąpi Barachołki, Vivat Barachołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, po co ludziom rozrywka w postaci "Barachołki". Lepiej dać dyskusję polityczną, muzykę poważną albo jakieś utwory zagraniczne. Lepiej niech ludzie nie wiedzą co śpiewają skoro się nie uczyli angielskiego... Drodzy słuchacze! Nie jestem fanką "Barachołki", słuchałam okazjonalnie. Ale co chciałam powiedzieć - zarówno programy telewizyjne jak i radiowe w Lublinie są nudne. Gdzie jest rozrywka? Przecież mamy tyle zespołów ludowych, kapel - czy ktoś to widział w telewizji? Kiedy ostatnio w tv można było zobaczyć występ zespołu UP "Jawor"? Chyba nigdy, najwyżej jakąś migawkę. A to jest piękne bo to jest nasze, lubelskie. Dlatego ja oglądam program TVS, tak, śląski bo tam jest radość, zabawa, rozrywka ale są poruszane i tematy przyziemne. My, Lubliniacy, tez chcemy się radować, bawić a nie tylko żyć problemami dnia codziennego. Pozdrawiam mieszkańców Koziego Grodu>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE BO TO JEST NAJBARDZIEJ POWALONY PROGRAM DZWONIO SAME PIJAKI NAWET SIE WYSLOWIC NIE UMIEJO A PIOSENKI TO TAKIE BEZNADZIEJNE ZE SZOK RAZ SLUCHALAM I PZESTALAM ZAMIAST TEGO TO MOZE OWIELE CIEKAWSZY PROGRAM BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
I BARDZO DOBRZE BO TO JEST NAJBARDZIEJ POWALONY PROGRAM DZWONIO SAME PIJAKI NAWET SIE WYSLOWIC NIE UMIEJO A PIOSENKI TO TAKIE BEZNADZIEJNE ZE SZOK RAZ SLUCHALAM I PZESTALAM ZAMIAST TEGO TO MOZE OWIELE CIEKAWSZY PROGRAM BEDZIE
Nikt siłą nie zmuszał Ciebie ani innych vetujących do słuchania.... Ja jestem za tym programem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
I BARDZO DOBRZE BO TO JEST NAJBARDZIEJ POWALONY PROGRAM DZWONIO SAME PIJAKI NAWET SIE WYSLOWIC NIE UMIEJO A PIOSENKI TO TAKIE BEZNADZIEJNE ZE SZOK RAZ SLUCHALAM I PZESTALAM ZAMIAST TEGO TO MOZE OWIELE CIEKAWSZY PROGRAM BEDZIE
Ha ha ha, przyganiał kocioł garnkowi!!! Najpierw popraw swoje słownictwo i stylistykę! Szok :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie, że redakcja likwiduje program, który przynosi jej niemałe zyski... W ciągu tych kilku godzin przychodzi mnóstwo smsów, które od jakiegoś czasu są płatne. Hm, stąd nasuwa się pytanie- kto za tym stoi i dlaczego??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, fajna audycja :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni sluchacze ktorzy popieraja audycje zapraszamy na forum audycjii "Nie Tylko Baracholka" www.baracholka.fora.pl i do logowania sie to jest miejsce kontaktowe sluchaczy oraz na profil programu na portalu NK gdzie jest juz ponad 2300 sympatykow audycjii i z kazdym dniem sympatykow przybywa co nas cieszy i tylko swiadczy o tym jak popularna jest ta audycja namiary na profil znajduja sie na forum. Do Ludek nikt nie mowi ze nie bedzie pomagal dzieciom bo bedziemy jak najbardziej jest akcja Owsiaka,powodzianom pomagaja tez takie organizacje jak np PCK,Caritas itd.Tyle tylko ze ja nie bede bral udzialu w akcjach prowadzonych przez Radio Lublin bo dlaczego ja mam brac udzial w akcji organizowanych przez te rozglosnie ktora mnie lekcewazy nie liczy sie z moim zdaniem zabiera mi moja audycje itd? gdyby program nie mial odpowiedniej liczby sluchaczy tak zwanego wziecia to bym rozumial taka decyzje ale probuje sie zlikwidowac jesli nie najpopularniejszy to napewno jeden z najpopularniejszych programow w tej rozglosni!zyjemy w wolnym demokratycznym kraju i mam prawo wybrac w jaki sposob pomoc dzieciom (do tej pory bralem udzial w kazdej akcji organizowanej przez RL) przez jaka organizacje pozarzadowa czy Radio itd.Udzial w dalszych akcjach tej rozglosni uzalezniam od decyzji dotyczacej tego programu do czego mam prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Tylko nie żal mi pana prowadzącego, który prywatnie jest ogromnym chamem.
To dziwne, bo też go poznałam i był bardzo sympatyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...