Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna domaga się nowej strefy kibica w Lublinie

Utworzony przez Pan Stop, 14 czerwca 2012 r. o 11:11
Szanowna Pani Beato Stepaniuk, Michel Platini i jego sakramentalne POLOGNE - UKRAINE padło 17 kwietnia 2012. Myślę że interpelacja jest słuszna i może Pan Prezydent weźmie ją pod uwagę w przypadku Euro 2016 we Francji. to już niedługo za 5 lat:) pozdrawiam Panią Beatę STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Stop napisał:
Szanowna Pani Beato Stepaniuk, Michel Platini i jego sakramentalne POLOGNE - UKRAINE padło 17 kwietnia 2012. Myślę że interpelacja jest słuszna i może Pan Prezydent weźmie ją pod uwagę w przypadku Euro 2016 we Francji. to już niedługo za 5 lat:) pozdrawiam Panią Beatę STOP
PS. oczywiście chodziło mi o 17 kwietnia 2007 to wszystko przez ten deszcz... obiecała mi Pani Budkę a ja dalej moknę STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już trochę za późno Pani Radna... Szkoda, że reagujecie Państwo tylko na sprawy medialne, samemu nie zwracając uwagi z szeroko otwartymi oczami na to, co jest nie tak w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato Stepaniuk, Czy to prawda że osoby zainteresowane utworzeniem strefy przychodziły do Pani po pomoc w kwietniu proste pytanie Tak czy Nie? Ludzie nie dajcie się nabrać na tą interpelację to próba wypłynięcia na problemie. Niech Pani pomoże teraz Targom, Lrotom Palikotom ... i komu tam jeszcze. No chyba że ma Pani umiejętność organizacji imprezy masowej w 48 godzin jeśli tak to szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miasto zarezerwowło jakiekolwiek środki w budżecie na FANZONE ile poszło na Noc Kultury? Ile na sylwestra. Jeśli nie to cały SPORT w mieście ( urzędy) WON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już do Was jedziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNI BEZRADNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY już dojeżdżamy do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie grzeszą bystrością Euro się kończy a ona "pilną" petycję składa bez kity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...