Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking zaufania społecznego do polityków. Na czele ciągle Bronisław Komorowski

Utworzony przez Gość, 22 marca 2015 r. o 09:02
skąd wy macie takie dane, z kim nie rozmawiam, a zwłaszcza ci mający 55 lat nie lubią komorowskiego są przeciw za to, że  nic nie zrobił w sprawie przywrócenia wieku emerytalnego i wcześniejszej emerytury mając 35 lat pracy. PRECZ Z KOMOROWSKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba najarani te rankingi robią, chciaż oni wszyscy przy korycie to to samo wąchają -- zapach mamony..I jak tu jej nie lubić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia niedługo nastanie:)))), poczekajcie z żartami:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura i kłamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Szczynukowicz-Komorowski jest godny zaufania, skoro ukrywa fakt bycia wnukiem czekisty Szczynukowicza, który ukradł nazwisko Komorowski ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wielu wielu,,,,znajomych,,,,ale nie znam nikogo kto popierał by komorowskiego,,,,naciagaja mu w gazetach popularnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komorowski to nawiekszy szkodnik polski ktory dziala na jej niekorzysc tylko ze prasa i telewizja sa za nim Zobaczymy to poparcie przy urnach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komorowski to nawiekszy szkodnik polski ktory dziala na jej niekorzysc tylko ze prasa i telewizja sa za nim Zobaczymy to poparcie przy urnach
Przy uranach będzie WAŁEK,tradycyjnie,jak ostatnio,nie ważne kto i jak głosuje,wazne kto głosy liczy,raz sierpem a raz młotem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się autentycznie wstydzę takiego niedouczonego, prostaka. I nie mogę pojąć jak ludzie chcą głosować na takie zero. A najbardziej mnie fascynuje to jak to możliwe, ze taki koleś jest prezydentem kraju liczącego ok 32 -35mln ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
**************KONSTYTUCJA  RP  ZABRANIA  ABY  AGENT  OBCEGO   PANSTWA   KANDYDOWAŁ  NA  URZAD   PREZYDENTA   POLSKI ! ******************  KONSTYTUCJA  ZABRANIA   ABY   CZLO WIEK   CHORY   NA   SERCE   CZY   CZŁOWIEK  Z   UTRATA   PAMIECI   KANDYDOWAŁ   NA   URZAD   PREZYDENTA   POLSKI .     Urząd  Prezydenta  to  bardzo  odpowiedzialne   stanowisko.  Znając  dolegliwości  zdrowotne  kandydata  Komoruskiego  pytamy  KTO   WYRAZIŁ  ZGODE  NA KANDYDATURE   CZŁOWIEKA  Z  PROBLEMAMI   ZDROWOTNYMI  I   POWIAZANIAMI   Z   AGEN TURA  PRZESTEPCZA  *WSI*  KTOREJ  CZŁONKOWIE   ZOSTALI   SKAZANI   NA   WIEZIENIE   PO PRZEZ   WYROKI   SADOWE ? .   Jakie  *zaufanie  społeczne*  moźe  posiadać  człowiek  bronią cy   grupy  przestępcze  w  Polsce ?.  Kandydat   Komoruski  głosowsał  przeciwko  rozwiązaniu  tej przestępczej   Grupy *WSI*  i  do  dzisiaj  potwierdza  słuszność  swojej   decyzji .        więcej  inform. www,niezalezna.pl .    Nie  pozwólcie  POLACY   się   OSZUKIWAC ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kwietniu wyjdzie ksiażka Wojciecha Sumlinskiego-prawda o Aneksie Komorowskim udokumentowana-nie zostanie ten agent prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się autentycznie wstydzę takiego niedouczonego, prostaka. I nie mogę pojąć jak ludzie chcą głosować na takie zero. A najbardziej mnie fascynuje to jak to możliwe, ze taki koleś jest prezydentem kraju liczącego ok 32 -35mln ludzi.
Na te 32-35 mln rodaków jest ok 52 % komuchów,konfidentów,agentury sovieckiej,tej aktywnej i tej uśpionej są i w końcu ci,całe rodziny,POkolenia konfidentów które komuchom zawdzięczają pracę,stanowiska,przywileje. Nikt ,nigdy naszej ojczyzny nie oczyśił z tego czewonego łajna,dlatego tak teraz jest i nadal jeszcze długo będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy uranach będzie WAŁEK,tradycyjnie,jak ostatnio,nie ważne kto i jak głosuje,wazne kto głosy liczy,raz sierpem a raz młotem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA nie chce prezydenta w wiecznie upierd olonej rosołem koszuli i garniturze jajami,nie chce prezydenta który chroni i broni agenturę soviecką w naszym kraju,który wspólnie z tymi agentami [ wspólne zdjęcia,niby przypadkowe ] okrada obywateli tego kraju [ Skoki Wołomin ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudzcie się wreszcie z tego omamienia POwskiego. Zobaczcie jak oni nie potrafią rządzić. to SITWA! To ICH prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...