Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking zaufania społecznego do polityków. Na czele ciągle Bronisław Komorowski

Utworzony przez Gość, 22 marca 2015 o 09:02
skąd wy macie takie dane, z kim nie rozmawiam, a zwłaszcza ci mający 55 lat nie lubią komorowskiego są przeciw za to, że  nic nie zrobił w sprawie przywrócenia wieku emerytalnego i wcześniejszej emerytury mając 35 lat pracy. PRECZ Z KOMOROWSKIM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To chyba najarani te rankingi robią, chciaż oni wszyscy przy korycie to to samo wąchają -- zapach mamony..I jak tu jej nie lubić ...
0
1 kwietnia niedługo nastanie:)))), poczekajcie z żartami:)))
0
bzdura i kłamstwo
0
To Szczynukowicz-Komorowski jest godny zaufania, skoro ukrywa fakt bycia wnukiem czekisty Szczynukowicza, który ukradł nazwisko Komorowski ???
0
mam wielu wielu,,,,znajomych,,,,ale nie znam nikogo kto popierał by komorowskiego,,,,naciagaja mu w gazetach popularnosc
0
komorowski to nawiekszy szkodnik polski ktory dziala na jej niekorzysc tylko ze prasa i telewizja sa za nim Zobaczymy to poparcie przy urnach
0
komorowski to nawiekszy szkodnik polski ktory dziala na jej niekorzysc tylko ze prasa i telewizja sa za nim Zobaczymy to poparcie przy urnach
Przy uranach będzie WAŁEK,tradycyjnie,jak ostatnio,nie ważne kto i jak głosuje,wazne kto głosy liczy,raz sierpem a raz młotem !!!!
0
Ja się autentycznie wstydzę takiego niedouczonego, prostaka. I nie mogę pojąć jak ludzie chcą głosować na takie zero. A najbardziej mnie fascynuje to jak to możliwe, ze taki koleś jest prezydentem kraju liczącego ok 32 -35mln ludzi.
0
**************KONSTYTUCJA  RP  ZABRANIA  ABY  AGENT  OBCEGO   PANSTWA   KANDYDOWAŁ  NA  URZAD   PREZYDENTA   POLSKI ! ******************  KONSTYTUCJA  ZABRANIA   ABY   CZLO WIEK   CHORY   NA   SERCE   CZY   CZŁOWIEK  Z   UTRATA   PAMIECI   KANDYDOWAŁ   NA   URZAD   PREZYDENTA   POLSKI .     Urząd  Prezydenta  to  bardzo  odpowiedzialne   stanowisko.  Znając  dolegliwości  zdrowotne  kandydata  Komoruskiego  pytamy  KTO   WYRAZIŁ  ZGODE  NA KANDYDATURE   CZŁOWIEKA  Z  PROBLEMAMI   ZDROWOTNYMI  I   POWIAZANIAMI   Z   AGEN TURA  PRZESTEPCZA  *WSI*  KTOREJ  CZŁONKOWIE   ZOSTALI   SKAZANI   NA   WIEZIENIE   PO PRZEZ   WYROKI   SADOWE ? .   Jakie  *zaufanie  społeczne*  moźe  posiadać  człowiek  bronią cy   grupy  przestępcze  w  Polsce ?.  Kandydat   Komoruski  głosowsał  przeciwko  rozwiązaniu  tej przestępczej   Grupy *WSI*  i  do  dzisiaj  potwierdza  słuszność  swojej   decyzji .        więcej  inform. www,niezalezna.pl .    Nie  pozwólcie  POLACY   się   OSZUKIWAC ! .
0
Artykuł sponsorowany?
0
w kwietniu wyjdzie ksiażka Wojciecha Sumlinskiego-prawda o Aneksie Komorowskim udokumentowana-nie zostanie ten agent prezydentem.
0
Ja się autentycznie wstydzę takiego niedouczonego, prostaka. I nie mogę pojąć jak ludzie chcą głosować na takie zero. A najbardziej mnie fascynuje to jak to możliwe, ze taki koleś jest prezydentem kraju liczącego ok 32 -35mln ludzi.
Na te 32-35 mln rodaków jest ok 52 % komuchów,konfidentów,agentury sovieckiej,tej aktywnej i tej uśpionej są i w końcu ci,całe rodziny,POkolenia konfidentów które komuchom zawdzięczają pracę,stanowiska,przywileje. Nikt ,nigdy naszej ojczyzny nie oczyśił z tego czewonego łajna,dlatego tak teraz jest i nadal jeszcze długo będzie.
0
Przy uranach będzie WAŁEK,tradycyjnie,jak ostatnio,nie ważne kto i jak głosuje,wazne kto głosy liczy,raz sierpem a raz młotem !!!!
0
POLSKA nie chce prezydenta w wiecznie upierd olonej rosołem koszuli i garniturze jajami,nie chce prezydenta który chroni i broni agenturę soviecką w naszym kraju,który wspólnie z tymi agentami [ wspólne zdjęcia,niby przypadkowe ] okrada obywateli tego kraju [ Skoki Wołomin ]
0
Ludzie obudzcie się wreszcie z tego omamienia POwskiego. Zobaczcie jak oni nie potrafią rządzić. to SITWA! To ICH prezydent.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: