Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport komisji Millera ws. katastrofy smoleńskiej

Utworzony przez crx, 29 lipca 2011 r. o 10:33
Waga tego raportu jest taka sama jak np.określenie kto ponosi odpowiedzialność za zły stan nawierzchni dróg.Wiadomo,że kompletnie to nic nie zmieni,ale prosty lud będzie miał temat do rozmów,bo o serialach to już troszkę nudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po raz kolejny okazuje się,że buńczuczność niektórych pożal się Boże polityków doprowadziła do tragedii kilkudziesięciu polskich rodzin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość Smoleńska, raportów, krzyża, spiskowych teorii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam tego dość i nie czytam i nie słucham i nie oglądam nieczego co ma związek z tą katastrofą!!!!!!!!!!!! KONIEC KROPKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość generałów mierzy sie ich zdolnością do podejmowania rozsądnych decyzji.Jakość funkcjonariuszy BOR mierzy się ich zdolnośćią do zapewnienia bezpieczeństwa chronionych osób.Jakość zwierzchnika sił zbrojnych mierzy się jego zdolnośćią do otaczania się mądrymi doradcami.WSZYSCY ONI ZNALEŹLI SIĘ NA POKŁADZIE JEDNEGO SAMOLOTU ,KTÓRY ULEGŁ KATASTROFIE.................Czy przynajmniej jedna osoba wykazała rozsądek i rozwagę....?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli postawię samochód na "zakazie" i przejedzie po nim czołg-kto ponosi winę -ja czy czołgista?Dylemat w stylu -co było wcześniej -jajko czy kura.Tak samo jest z analizą przyczyn katastrofy.Ale jest to pewien "symboliczny pomnik" skrajnej nieodpowiedzialności i całkowitego braku wyobraźni "pewnych przedstawicieli narodu".Tej oczywistej prawdy żadne takie czy sr..kie raporty nie są w stanie zmienić,bo prawdą nie da się na dłuższą metę manipulować ,tak jak to potrafi znany polityk -likwidator............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na koniec jeszcze jedno.Chłopaki z ZOMO zawsze wykonali powierzone im zadanie.Uczmy się od nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZY TYM RAPORCIE TO RAPORT MACIEREWICZA WYGLĄDA JAK FILM SCIENCE FICTION
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
I na koniec jeszcze jedno.Chłopaki z ZOMO zawsze wykonali powierzone im zadanie.Uczmy się od nich!!!
i daj już spokój tow. Gierkowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porządku ,ale sam musiałem o nim poczytać "bibułę" ,bo w oficjalnej prasie cichutko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...