Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: ściąganie z Internetu nie szkodzi przemysłowi kulturalnemu

Utworzony przez eftimate, 26 stycznia 2012 o 07:05
Dostałem żądanie z fabryki butów, że ilekroć je ubiorę muszę wpłacać na konto fabryki 5 zł. Powołują się na porozumienie państw ograniczające korzystanie ze ściąganych z internetu dóbr artystycznych. Twierdzą że ich buty też są dziełem sztuki! Jak żyć Premierze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do mnie natomiast przyszło pismo od producenta mojego auta, że nie mogę bez ich zgody użyczyć go żonie ani przyjacielowi - przecież oni powinni kupić swoje auta, inaczej producent poniesie dotkliwą stratę finansową! Nie mogę też nic w swoim aucie zmodyfikować, nawet założyć innych niż firmowe felg (wiązałoby się to z obchodzeniem "skutecznego środka technicznego" - mianowicie śrub i innych mocowań)! Panie Premierze, żądam wyjaśnień!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: