Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rasistowski atak na piłkarzy. Czarnoskórzy zawodnicy pobici w Strzelcach Opolskich

Utworzony przez WuJo, 8 kwietnia 2015 o 13:10
Ta wiadomość skłania do refleksji, refleksji poza rasistowskich. Warto chyba zastanowić się na jakim poziomie rozgrywek angażować piłkarzy zagranicznych. Może jednak, mając w perspektywie wizję lig na szczycie rozgrywek, ograniczyć napływ czarnoskórych, żółtych i białych zawodników spoza kraju.  Może zmniejszyć o jeden czy dwa poziomy strukturę rozgrywek a zawodników do lig PZPN angażować z rozgrywek amatorskich?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta wiadomość skłania do refleksji, refleksji poza rasistowskich. Warto chyba zastanowić się na jakim poziomie rozgrywek angażować piłkarzy zagranicznych. Może jednak, mając w perspektywie wizję lig na szczycie rozgrywek, ograniczyć napływ czarnoskórych, żółtych i białych zawodników spoza kraju.  Może zmniejszyć o jeden czy dwa poziomy strukturę rozgrywek a zawodników do lig PZPN angażować z rozgrywek amatorskich?
Dlaczego nie zlikwidować tego PZPN jak kopalnie,huty itd.
0
Dlaczego nie zlikwidować tego PZPN jak kopalnie,huty itd.
Dlatego drogi Januszu ukrywający się pod kobiecym nickiem, że huty i kopalnie to niestety nierentowny wydatek nas wszystkich (podatnicy) a PZPN to owszem darmozjady jakich mało - ale nie z publicznych pieniędzy więc pod tym kątem mnie nie interesują (ja ich nie utrzymuję).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: