Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Regiopedia: Wrzucaj hasła i wygrywaj!

Utworzony przez Koziołek, 5 grudnia 2008 r. o 06:11
Regiopedia - brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza Altanka - mjejsce koło Naszego Sklepiku w Ciciborze koło Białyej Podlaski w kturym ja siwy spotykam siem z moimi kolerzkami w zamiaże sporzycia jak najwienkrzej ilości zimnego piwa po tym konktętnym wpisie hyba zasłurzyłem na laptopka? - siwy z Cici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
Nasza Altanka - mjejsce koło Naszego Sklepiku w Ciciborze koło Białyej Podlaski w kturym ja siwy spotykam siem z moimi kolerzkami w zamiaże sporzycia jak najwienkrzej ilości zimnego piwa po tym konktętnym wpisie hyba zasłurzyłem na laptopka? - siwy z Cici.
Nasz Sklepik i Ciciborze - mjejsce gdzie My piwo kópójem i sporzywamy je w Naszej Altance Laptopka proszem pszesłać do Cicibora i powiedźeć rze dla siwego dzienkójem - siwy z Cici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia Biżuterii - całkiem ciekawe miejsce w Lublinie, szczególnie dla kobiet ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...