Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklamacje. Nie jesteś bez szans w starciu ze sprzedawcą

Utworzony przez df, 20 lutego 2011 r. o 09:48
to może niech inspekcja handlowa doradzi sprzedawcom jak mają się tłumaczyć przed urzędem skarbowym .Urzedy są dość rygorystyczne w ewidencji przychodów.Jak sprzedawca ma pomniejszyc przychód jeśli nie ma paragonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujcie zareklamować buty w Prima Modzie wierzcie mi-jesteście bez szans!poczytajcie na forum co się dzieje w tej firmie,szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
to może niech inspekcja handlowa doradzi sprzedawcom jak mają się tłumaczyć przed urzędem skarbowym .Urzedy są dość rygorystyczne w ewidencji przychodów.Jak sprzedawca ma pomniejszyc przychód jeśli nie ma paragonu.
Od tego jest księgowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, odczepcie się od sprzedawców! Przecież to nie jest ich wina, że firma ma takie, a nie inne podejście do reklamacji czy wymian. Po prostu pracownik robi co ma nakazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolona zuslug PM, odpowiednio dbam o buty i jest Ok, ale wy pewnie tylko w nich chodzicie, zamiast sie o nie zatroszczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uks napisał:
Od tego jest księgowy....
księgowy to sobie może.Zaden przepis nie pozwala mu na pomniejszanie wydruku z kasy z racji ,że jest księgowym.W ten sposób można zlikwidować całą sprzedaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujcie polskie produkty a nie chiński import. Niby gdzie sprzedawca ma je zareklamować? W Pekinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak wycofać towar bądź zwrócić klientowi pieniądze bez paragonu, co na to URZĄD SKARBOWY panie redaktorze. Do każdej korekty musi być paragon a z tego co wiem to sprzedawca nie ma obowiązku oddać pieniędzy tylko może oddać nowy lub naprawiony towar. Jk bez paragonu można udowodnić że kupiło się ogólnodostępny produkt w danym sklepie a nie w innym a akurat w tym na wygodnie go zareklamować to jakaś paranoja, klient kupi na BAZARZE przyjdzie z kolegą i zareklamuje buty w sklepie bo ma niby świadka {kolegę lub kogoś z rodziny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...