Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowe ceny truskawek w skupach

Utworzony przez Gość, 11 czerwca 2012 o 15:15
A jaka będzie cena malin?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedno wielkie oszustwo! U mnie na dzialce, slaba ziemia, zatrzesienie truskawek; ale narod glupi i kupuje po wywindowanych cenach. Nie kupujcie to szybko im mina zrzednie.
0
JA widziałam 13 zł za 1 kg
0
Pamietam, że ok 20 lat temu cena za kg truskawek też sięgała 5 zł za kg, a pod koniec sezonu to i więcej. Więc wtedy to dopiero były duże pieniądze. Sąsiad z liczną gromadką potomstwa zarobił wówczas ponad 10 tysięcy i sobie chate za jeden sezon wybudował. Teraz zbiór jest oczywiscie opłacalny, ale nie popadajmy w nadmierne uniesienie, tym bardziej że w krzyż od zbierania wysiada :-) Pozdrowienia dla zierających
0
Stefan napisał:
Jedno wielkie oszustwo! U mnie na dzialce, slaba ziemia, zatrzesienie truskawek; ale narod glupi i kupuje po wywindowanych cenach. Nie kupujcie to szybko im mina zrzednie.
"Im"? Panie, od ustalania cen truskawek z pewnością nie są plantatorzy. Tym, ewentualnie kręgosłup trzeszczy od zbierania. Zapraszam na plantację. Płacę, sprawiedliwie dzieląc się dochodem.
0
Ty frajerze od Tuska jesteś??? Policz ile produkcja kosztuje a ile zostaje na czysto baranie!!!
0
post wyżej oczywiście do stefan...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: