Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nigdy nie wyobrazalem sobie , ze lokomotywa moze o czyms zapewniac. Co za figury retoryczne? Dziennikarz poeta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez te ponad 30 lat już nie jeden robił, obiecywał, wałęsa to w ogóle był jak święty, no i co z tego mam, po 36 latach pracy najniższą krajową, nie leczę się bo nie stać mnie, żywność kupuję z promocji iw biedronce a ciuchy po 1 zł w lumpeksie, także wuj z takimi rządzącymi  od lat dbającymi o swój tyłek. Nie idę na żadne już wybory a jak nie dam rady dalej żyć, no to zostaje mi jeszcze własna eutanazja tj. sznurek na szyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jesteśmy jedną drużyną, strzelamy do jednej bramki, wszyscy będziemy robili co w naszej mocy, aby uzyskać jak najlepszy wynik – zapewnia lokomotywa listy Riad Haidar."   ... strzał z kapiszona. Musicie uzyskać minimum 8 % w skali kraju (bo to "koalicja partii lewicowych"), żeby w ogóle załapać się do Sejmu. Wystawiacie Syryjczyka i liczycie na poklask. Tylko nie wiem kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami każdy dostrzega problemy pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Haidar ,jako Syryjczyk, mógłby pomóc naszym władzom przy udzielaniu azylu Syryjczykom ? Zna środowisko. I tak musimy przyjąć te naście tysięcy. Niech to będą ludzie wykształceni, alawici, chrześcijanie, jazydzi, druzowie. Już słyszymy, że poszczególne kraje będą "wyłuskiwać" takie osoby i im udzielać schronienia. Np Australia. Za jakiś czas okaże się, że do Polski trafi ta część uchodźców, co do intencji których są w naszym społeczeństwie pewne obawy. tut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitole... Syryjczyka wystawili ! Maja tupet s..ny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jsh jesteś debilem i zje....nym rasista tumanie. Chętnie ryj bym Ci poprawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwonym dziękujemy za zniewolenie, prymitywizm i opóźnienie cywilizacyjne! Pamiętamy jak było w Polsce pod rządami nieboszczki PZPR. Jej synowie powinni ze wstydu siedzieć pod stołem, a nie rozpychać się "na salony". Precz z czerwonym oszołomstwem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, kiedyś komunistyczna czerwona zaraza wystawiała sowietów, a teraz sobie lewactwo znalazło wunderwaffe Hajcośtam - a z jakiego kraju ten człowiek się urwał?? Ale wybór dobry, bo w wyborach nie przekroczycie progu pięciu. Promili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, kiedyś komunistyczna czerwona zaraza wystawiała sowietów, a teraz sobie lewactwo znalazło wunderwaffe Hajcośtam - a z jakiego kraju ten człowiek się urwał?? Ale wybór dobry, bo w wyborach nie przekroczycie progu pięciu. Promili.
  Mógłbyś milczeć i udawać głupiego, jednak postanowiłeś coś napisać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dla Twojej wiadomości doktor Riad Haidar mieszka od ponad 40 lat w Polsce. Tu ukończył studia, ożenił się, ma dzieci i tu pracuje. Jest Ordynatorem Oddziału Neonatologicznego w Szpitalu w Białej Podlaskiej. Oddział ten jest jednym z najlepszych w kraju. Doktor Haidar był odznaczany orderami zasługi zarówno przez Prezydenta Kwaśniewskiego jak i Prezydenta Kaczyńskiego. Jest znanym i cenionym specjalistą i społecznikiem. Uratował zdrowie i życie wielu polskim dzieciom. A Ty, jak przysłużyłeś się Polsce poza pisaniem idiotycznych komentarzy w internecie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rych czerwonych oszustow nie sluchajcie Praca kazdego lekarza wynika z jego wyksztalcenia Tak jak kierowcy maszynisty kapitana statku Kazdy moze pochwalic sie swoim sukcesem Ale jezeli manifestuje swoja przynaleznosc do Komuny to wystawia sobie swiadectwo jakie Tradycje sa jemu bliskie my polacyz rodowitej Ziemi znamy to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Haidar ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, kiedyś komunistyczna czerwona zaraza wystawiała sowietów, a teraz sobie lewactwo znalazło wunderwaffe Hajcośtam - a z jakiego kraju ten człowiek się urwał?? Ale wybór dobry, bo w wyborach nie przekroczycie progu pięciu. Promili. Czytam i włos się na głowie jeży...... Skąd się człowieku urwałeś ? Z jakiej choinki ? Albo , z którego szpitala wyszedłeś, z Tworek czy Suchowoli ? Widzę, że z tobą nawet rozmawiać nie można. Bo to wstyd i hańba. Ale info dla ciebie, przygłupie; Jeżeli z twoim dzieckiem zdarzy się coś niedobrego to do Pana DOKTORA Riada Haidara możesz zawsze, o każdej porze dnia i nocy. Ręczę, że pomoże. Nawet takiemu debilowi jak ty. Bo on nie patrzy na kolor skóry i na to , że to dziecko idioty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, proponuję panu Haidarowi aby najpierw zdobył podstawową wiedzę nt. samorządu terytorialnego w Polsce, w tym liczby powiatów, bo widać że z liczeniem u niego nie najlepsza sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kiedyś tego osobnika pana H. Mojego głosu już nigdy nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra kandydatura na posła jest  człowiekiem sprawiedliwym  oraz uczciwym. Jeżeli jest w stanie pomódz to napewno pomoże ja się przekonałem i na pewno zagłosuje na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...