Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PlS wogle nic rolnikom nie dał i na nich głosują to im kopaczowa tym razem da mniej. Gdyby nie Sawicki to nic by nie dostali, ale 25 i tak zagłosuja na PlS bo przynajmniej naobiecują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie robienie świętych krów jest niebezpieczne, a Ci którzy dziś tak rządzą, zostaną z czasem pociągnięci do odpowiedzialności karnej !!! Każda działalność czy to produkcja przemysłowa, rolna, handlowa czy usługi zawsze są obarczone ryzykiem niepowodzenia !!! W socjaliźmie to ryzyko brało państwo na siebie. A dziś ponoć mamy kapitalizm, o który walczyło chłopstwo podpuszczone przez solidaruchów i niektórych księży !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rolników których znam a jest ich wielu ,ubezpiecza się jeden(!)i to tylko z powodu,że ma zatarg z sąsiadem Gadanie,że to z powodu niskich dochodów to bajka.Kiedyś rolnik był faktycznie rolnikiem bo pracował w gospodarstwie razem z rodziną.Teraz większość to figuranci "ubezpieczeni" w KRUSie.Reszta rodziny na etatach "w mieście" a oni sami na śmieciówkach czyli kasa "na czysto".Opłaty bytowe minimalne,śmiecie wożone do lasu albo palone na stertach "przy okazji".Mnie z mieszkania eksmitują jak czynszu nie zapłacę , jeść mi nikt nie da i nie ubezpieczy od spadku dochodów .Rolnik mający kawałek ziemi jeśli ma dwie ręce wyżywi siebie i bliskich a nikt go z domu nie wypędzi.Dzisiaj bardziej opłaca się mieszkać poza miastem i tyle.Ci którzy się nie ubezpieczają powinni ponosić konsekwencje swojego wyboru i pod żadnym pozorem nie być sponsorowani za swoją lekkomyślność z pieniedzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...