Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik powiedział w polu k… i dostał 500 zł mandatu

Utworzony przez anty!, 6 lutego 2010 r. o 10:44
pies to zawsze pies !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DO TEGO ROLNIKA ZE ZDJĘCIA PŁYNĄ MILJONY Z UŃJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC napisał:
TO DO TEGO ROLNIKA ZE ZDJĘCIA PŁYNĄ MILJONY Z UŃJI?
To se kup zimie i kunia ,to do ciebie tyż popłyno miliuny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sa stróże prawy gdy w autobusach miejskich jedzie młodziez i przeklina jak szefc !Tam dopiero lecą wiązki z przeklęstwami i jakoś panowie władza nie reagują?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC napisał:
TO DO TEGO ROLNIKA ZE ZDJĘCIA PŁYNĄ MILJONY Z UŃJI?
a ty szmaciarzu jak wygladasz? gruby, lysy czy jaki? moze kulawy jestes? wstaw swoje zdjecie tez sie posmiejemy, zobaczysz bedzie wiekszy ubaw niz z tego zdjecia. Swoja droga kolejny sukces policji, po sprawie emerytki za maslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykonali limit człowieka złapali który produkuje dla miasta jak przeklinał to miał chyba racje za własny pot gówniane pieniądze bandytów łapać a nie po polu jeżdzić i chłopa uziemić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie policjanci byli tylko PAJACE nadgorliwość też chyba raczej to nie była, to było zwykłe upokorzenie, pokazanie człowiekowi że jest nikim i może z nim robić wszystko brak jest cywilnej kontroli nad Policją i z tąd taka pogarda policjantów dla ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie,dlaczego pokazano jakiegoś menela,by wykazać,że tak wygląda każdego rolnika??Czyżby "redaktorek"chciał wykazać się poczuciem humoru,w jego mniemaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motyla noga ale nadgorliwcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pola na wsi do miejsce publiczne? hahaha przeciez to teren prywatny jakiegos rolnika... pajace z tej policji....rolnikowi dac 500 mandatu za przeklenstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDP !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej obrzydliwym i obelżywym słowem na k jest Kaczyński.Jeżeli tak było to niech się cieszy że taki mały mandat dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby było ze trzech małolatów to by pojechali dalej a tak mandat wlepili i limit wypełniają a tak na boku doształcic ich -ze teren prywatny to nie miejsce publiczne można pic przeklinać itp a stamtad wara bez nakazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj jest chory :/ Idą na łatwizne... Karają zwykłych ludzi za to że sobie przeklną albo napiją się spokojnie jednego piwka na dworze a bandyci, mordercy, gwałciciele chodzą bezkarnie po wolności. Tak po za tym już nie raz dostałem mandat za to że piłem po jednym piwku z kolegą na dworze kiedy obok z 50 metrów dalej grupa nawalonych małolatów rzucała butelkami gdzie popadnie, bluzgali na pół osiedla ale do nich oczywiście bali się już podejść :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze za włóczęgostwo powinni mu dac 500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANCI POWINNI PRZECHODZIĆ OKRESOWE BADANIA U PSYCHOLOGA, OKRESOWA TZN CO MIESIĄC!!! WIĘKSZOŚĆ Z NICH TO KASTRACI UMYSŁOWI O BARDZO NISKIM POZIOMIE INTELIGENCJI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja sobie ja sobie poprzeklinam. Na w d... j....... s......... gliniarzy. Chcieli udawać ameryckiche policjantów, ale w efekcie c..... wyszli na komuszą milicję- powinni jeszcze spuścić obywatelowi w...... pałami. Chłop nauczył by się chistorji, kiedyś milicjalt kazał się Obywatelowi tytułować per :Panie władzo. Gościo przeklinał pewnie na śnieg na drodze prowadzącej do wsi, po polach polycja by nie jeździła chyba że wześniej sami tam pozakladali kłusownicze wnyki. Jedzie sobie Pan Władza nocną porą, trąbi za tobą, zmuszając abyś wlazł w zaspę by Ich przepuścić. Nie wsadził byś im, czytelniku wiązankę k.... Bo ja tak!. Taka droga rzadko jest "publiczna" nawet po pijaku rowerem tam wolno. Nie wystarczy kląć w miejscu publicnie dostęnym- potrzeba jescze słuchaczy - aby popełnić wykroczenie. Glina w samochodzie to chyba nie taka sobie zgorszonna dewotka czy małolata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziekuje.. to że autor arykułu dodał takie zdjecie to nie znaczy , że to jest rolnik..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja teraz to rodzinne klany to już nie obywatele to są skrzywienia rodzinne zapewne rodzice tych co dali ten popis byli tez milicjantami dlatego popieram pomysł okresowych badań psychiatrycznych a w tym przypadku to psycholog ciekawe jak Ci co dali ten mandat dostali się do Policji powinny takie informacje byc dostepne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Północ! była już Północ -a za niemanie świateł? Błąd, trza było brać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...