Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdaniem pana Janusza kobieta powinna być pracowita. Musi być zadbana i mieć pasję.Duże doświadczenie życiowe, wykształcona, młoda i do dyspozycji 24 h na dobę. Chcąca mi urodzić z trzech synów. Abstynentką na innych facetów. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystko ma czas – przyznaje pani Teresa, matka pana Janusza. A która matka powie że syn jest zły?????? Albo która teściowa powie że zięć jest dobry????? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mówisz Karol , dlatego bierze udział w tym programie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz żyje się po to aby korzystać z życia a nie zapier***ać, minęły te czasy, także chyba, że jakaś niedowartościowana dziewczyna zgodzi się, bo wolałabym wyjechać za granicę i tam pracować przynajmniej za godne wynagrodzenie niż u kogoś takiego jak On zapieprzać za kromkę chleba i miskę zupy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość,jak ci się nie chce w Polsce zapi....lać to co tu jeszcze robisz,wypad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk w tym ,że prawie wszyscy z tych rolników siedzą z rodzicami a nie każdemu partnerowi to odpowiada,żeby słuchać kąśliwe uwagi od teściów i teściowych.wg.mnie spore szanse ma starszy ,kulturalny pan pomimo swoich 75 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakochać się można w każdym wieku ale czemu wszyscy kandydaci pod 50 i ponad chcą jeszcze mieć dzieci . To jakie oni mają wymagania ? Ile ta kandydatka ma mieć lat ? zapewne jeszcze chcialiby panne bezdzietną , więc co taka młoda w wieku rozrodczym kobieta ma widzieć u takiego starego dziada . No litości ... ktoś chodzi po świecie 40 -50 lat i dzieci nie potrzebuje aż nagle pstryk ! I kobieta ma sprostać tym licznym oczekiwaniom i jeszcze ma być pracowita . Kurde przepisz na mnie połowe gospodarstwa to będe na nim pracować a nie szukasz frajerki i parobka , poza tym każda kobieta ma własne źródło dochodu i nie musi pracować u rolnika męża , pomijam , że najgorszym kandydatem na męża jest pan po 35 roku życia który mieszka z mamą . Mieszkanie z teściami to już nie na dzisiejsze czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym programi był ogólny nacisk , że kandydaci i kandydatki muszą zapierniczać w tym gospodarstwie . Mi się podobał ten co ma krówki ale pani mama od razu zastrzegła niech przyjdzie i będziemy tu wszyscy pracować . Mentalność dawnych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni żon nie znajdą bo taki rolnik nie podejmuje samodzielnej decyzji , we wszystko wtykają nos teściowie , dla dzisiejszych kobiet takie życie to udręka . Tacy bogaci tylko nie stać ich na niezależność od rodziców i to jeszcze stare byki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 lat i szuka zony, o nie, w tym wieku to już się szuka miejsca na ul. cmentarnej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kuzynka też takiego bogatego rolnika miała , chwalił sie że ma 200 hektarów a przy każdej okazji kazał jej oddawać pieniądze za pierścionek zaręczynowy , chałupa wielka , co to nie on a to zwykły józefoski dziad był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzi z województwa lubelskiego, a Lubelszczyzna w której gminie jest, bo coś tu nie tak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak ogólnie to kto wogle to ogląda, kolejna atrakcja na weekend obok gwiazdy skaczą do wody, odmzgowienie na tvnie, ludzie wyłączcie to tv pudło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi redaktorzynko powiedz nam wszystkim tutaj jaki to jest bohater?!?! Skoro nie jest w stanie sam sobie znalezc zony tylko zglasza sie do tak durnego programu! To wszystko jest smieszne i zalosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz pochodzi z powiatu hrubieszowskiego,gm,Mircze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej cwaniaczki nie badzcie tacy do przodu bo jeszcze zycia nie przeskoczyliscie. Nie nabijajcie sie z ludzi sama bylam w sytuacji podobnej mialam 12 hektarow I hodowle tucznikowi tez meza nie znalazlam. TO nie jest wcale smieszne A obecnosc Janusza I innych uczestnikow w tym programie to nie glupota tylko odwaga przeciez cala Polska to oglada
Nikt nie śmieje się z ich obecności tylko z wymagań . Popatrz na to z perspektywy kobiety która ma sprostać tym wymaganiom . Też mam gospodarstwo i męża nie mam a śmieszą mnie oczekiwania pa nów pod 50 , że jeszcze młodą panne chcą i kilkoro dzieci , już prędzej w lotto wygrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robi rolniczyna. Lepiej robić kasę w programie niż stać traktorem na drodze i blokować ruch jak reszta kundli.
ale masz kompleksy człowieku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystko ma czas – przyznaje pani Teresa, matka pana Janusza. A która matka powie że syn jest zły?????? Albo która teściowa powie że zięć jest dobry????? :)
Moja teściowa wobec własnych dzieci powiedziała im w oczy, że jestem zięciem dobrym i lepszym od własnego jej syna.Kto jest człowiekiem i rozumie osoby wiekowe znajdzie uznanie.Tylko trzeba chcieć i wolę mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...