Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosja > Sataniści zjedli metalowców

Utworzony przez koko, 10 września 2008 r. o 18:52
już dawno mówilem że ruskie ścierwa to zwierzęta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewierze lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To POlacy ich zjedli czy Ruscy siebie zjedli ? bo nic nie czaje tam pisze ze spod Jarosławia tu gosc pisze ze Ruskie ścierwa . Oswiec mnie ktos .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko dzialo sie w Rosji..."Dzieci zjadly dzieci"...po kolei bym zamykal sie z kazda osoba w jakiejsc klatce po czym masakrowal im mordy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO SIĘ TAM STAŁO TO PO PROSTU NIE DO POMYŚLENIA. JA NIE WIEM JAK TAK MOŻNA ,, SWÓJ SWOJEGO", ŻE TEŻ MIELI SUMIENIE, ZAPOMNIAŁA TACY LUDZIE NIE MAJĄ SUMIENIA ANI UCZUĆ. ZA TAKIE COŚ DAŁABYM IM KARE ŚMIERCI ALE W TAKI SPOSÓB W JAKI ONI POTRAKTOWALI SWOJE OFIARY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary, z jarosŁawia ale lezącego w rosji.... z tego co wyczytaŁem to gdzieś nad woŁgą chyba.... zas***rana sekta.... poucinaŁ bym im rece.... i niech taki zdycha z gŁodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy debi** to , ze wierzycie w takie bujdy swiadczy o waszym poziomie inteligencji jakbyscie troche pomyśleli to doszlibyscie do wniosku, ze jak 8 szatanistow moglo sie nasycic tylko 4 osobami jak zrec to całę wioski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...