Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbity samochód Andrzeja Celińskiego. Poseł znalazł się rano

Utworzony przez e, 23 grudnia 2010 o 12:38
pewnie wytrzeźwiał w jakiejś kanciapie i rano się zgłosił
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie bój żaby! Musiał wydać sporo kasy na odtruwanie. Teraz powie że się spieszył i nic sie właściwie nie stało. Normalka!!!!!! To taka zabawa: co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
0
był u filipińczyka i zaraził się chorobą filipińską a że ma łeb słabszy od Stolzmana więc wyrżnął w słupa, do rana przechodził kuracje przeciw wstrząsową i co by nikogo nie zarazić zgłosił się do policję
0
Oto Polska właśnie. Rowerzysta idzie do więzienia za to że prowadzi rower po pijaku lub próbuje nim jechać boinaczej tak tego nie można nazwać a poseł sam sobie wybiera godziny na odwiedzenie komisariatu. Dlaczego policja w nocy nie odwiedziła pana posła ???? Immunitet przeszkadzał w obudzeniu go ????
0
Oto Polska właśnie. Rowerzysta idzie do więzienia za to że prowadzi rower po pijaku lub próbuje nim jechać boinaczej tak tego nie można nazwać a poseł sam sobie wybiera godziny na odwiedzenie komisariatu. Dlaczego policja w nocy nie odwiedziła pana posła ???? Immunitet przeszkadzał w obudzeniu go ????
0
już trzeźwy ?
0
Ach te partyjne śledziki...Człowiek po nich nie może dojść do siebie. A ciemnemu ludowi pozostają tylko bajeczki...
0
CZERWONE LAJNO I TYLE,JAK PORUCZNIK BOREWICZ I CALA RESZTA CZERWONEJ BANDY.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: