Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbudowa centrum handlowego Lublin Plaza. Więcej miejsca na sklepy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2018 r. o 23:34 Powrót do artykułu
Tam by się przydał jakiś sieciowy hotel miał być pierwotnie nabudowany na obecnym budynku ale wyszło ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dobrze, bede miala gdzie ciuchy kupować dla siebie i 3 moich pociech, bo dzieki nim mam 1500 zl miesiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość roku-galerie handlowa rozbudowują. Kto o takich bzdurach pisze? -dziennik wschodni bo nic mądrzejrzego nie potrafi wyszukac i napisac. żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo coś o siłce? Co powstanie w miejscu Jatomi? Nie mówcie tylko, że sklepy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to zagadka. 1/3 powierzchni stoi pusta, wyniosło się ostatnio sporo sklepów, a tu właściciel rozbudowuje, bo zmieszczą się nowe. Czad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatny parking. Stać mnie, ale z uwagi na tak nieprzyjazny gest ze strony galerii, nigdy tam nie bywam. Tak dla zasady. Bo to ich interes, abym tam kupował a nie mój, bym kupił właśnie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dobrze, bede miala gdzie ciuchy kupować dla siebie i 3 moich pociech, bo dzieki nim mam 1500 zl miesiecznie.
  1000 debilu jest za trójkę dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryterium dochodowe na pierwsze dziecko to 800 netto na osobe, czyli max można zarobić po 799zł na osobę 799x5 = 3995 zł wystarczy ujawniać dochud na takim poziomi by dostać 1500 zł na 3 dzieci, prosta kalkulacja "debilu" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna galeria z polskim kapitałem znajduje się na Spółdzielczości Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich znawców co nie mają co robić - skoro rozbudowują to raczej skalkulowali to wcześniej i docelowo im się opłaci... idźcie lepiej do najbliższego sklepiku osiedlowego mądrzyć się nad ich biznes planem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum handlu i rozrywki tuż przy cmentarzu. Fakt nie do przyjęcia dla braci starszych w wierze, gdy chodzi o ich wiarę. Ale gdy robią biznes na szczątkach ludzi innych wyznań to im nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na zdjęcia Państwowa Inspekcja Pracy - mandaty za BHP. Kładka która jest zbudowana z rusztowań od strony ul. GROTTGERA ma uszkodzoną konstrukcję na poziomie 0 przy rampie rozładunkowej sklepu. Ktoś uderzył autem i jest skrzywiona konstrukcja. Powinni to wymienić ztego co wiem zgłoszono ochronie ale czy poszło dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka firma prowadzi rozbudowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Мне этот вопрос не ясен. --- Зашебись! скачать fifa 15 2017, скачать fifa 15 на пк или fifa 15 cracks торрент скачать fifa 15 16 через торрент
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...