Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryanair: W samolotach będą też miejsca stojące

Utworzony przez romulus, 7 lipca 2009 r. o 17:15
a nie wpadli jeszce na pomysł , że każdy samolot jest tak skonstruowany ,że może za nim lecieć dowolna ilość osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieszaki rozwiaza problem.Tylko wieszaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby lecieć samolotem stojąc przykładowo dwie lub trzy godziny? I tak latanie nie nalezy do przyjemnych rzeczy, zwłaszcza dla ludzi z problemami zdrowotnymi a tu jeszcze takie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlodzieje jakich swiat nie widzial trzeba robic sobie samemu odprawe online a kto nie ma to 40 funtow w kazda strone .banda zlodzieji!!!!nigdy wiecej nie polece mam nadzieje ze do Lublina nie bedzie LATAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyślec ile narzekania było na tanie linie lotnicze Centralwings! Wielokrotnie nimi latałam (i nie tylko ja) - samoloty były wypełnione do ostatniego miejsca i nigdy nie miałam żadnych przykrych incydentów. Ale też nie można miec wymagań co do luksusów. I było dobrze. W obecnej chwili ogromna ilośc Polaków mieszkająca głównie w Szkocji ma ogromne problemy z dotarciem do Warszawy. Jedynie Centralwings zapewniał bezpośredni lot z Edynburga do Warszawy natomiast w obecnej chwili mogą tylko latac właśnie liniami Ryanair i to tylko z Glagow. Nie jest to dobre rozwiązanie. Rzesze naszych rodaków ma problemy. I dlatego nie mogę uwierzyc jak mogło dojśc do upadłości linii Centralwings. Czy naprawdę nie można nic zrobic w tym względzie? Przywrócic chocby raz w tygodniu jakieś loty do północnej Anglii. Czy LOT nie zauważa problemu przecież Ryanair jakoś prosperuje dlaczego nie Centralwings? Czy nie warto się zastanowic i powrócic do tego co było. Teraz dopiero ludzie przekonają się co znaczą tanie linie lotnicze. Może i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...