Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zabrać becikowe i wprowadzić podatek od bezdzietności

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 września 2010 r. o 13:09
PO niech wymyśla tak dalej...może czas zagłosować na komuchów?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
A kiedy rząd zrobi w Polsce obiecaną drugą Irlandię? Bo jakoś ja, człowiek mający 31 lat na karku, zastanawiam się, za co miałbym wychowywać dziecko, a wiek juz taki, że pasowałby założyć rodzinę i mieć potomstwo. Jednak każdy w moim wieku boi sie ryzykować, bo wiadomo jaki jest rynek pracy w Polsce - dzis pracujesz - jutro nie i nikt nie liczy się z tym, że masz dzieci, kredyty itp. Kiedy więc państwo stworzy dogodne warunki bytowe, bym mógł z zadowoleniem i radością oczekiwać potomka wiedząc, że przynajmniej przez 18 lat zapewnię mu godny byt. Bo jak na razie nikt mi tego nie gwarantuje więc ryzykować nie zamierzam. Bardzo dobrze, że Polscy zanim pójdą do łóżka - sto razy się zastanowią nad konsekwencjami. Szkoda tylko, że akceptujemy taką złodziejską i mafijną instytucję, jaką jest nasz rząd i szkoda, że akceptujemy kryminalistów tam siedzących, czyli polityków. Ja myślę, że czas w końcu pójśc na Warszawę - wszyscy, od zwykłego pracownika fizycznego, po wojskowego, policjanta i pokazac tym durniom, gdzie raki zimują.
idę z Tobą na Warszawę! musimy tylko uzbroić się w pochodnie i możemy iść. tutaj na forum już jest nas troje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wku.. mamuśka napisał:
Maryjan pójdę z tobą! na Warszawę!!!
tu się nie ma z czego śmiać. Sytuacja Polski jest krytyczna właśnie między innymi przez durnowate decyzje rządzących. Ich pomysł jest dowodem na to, że Ci na górze, traktują tych na dole, czyli nas, niekiedy lepiej wykształconych niż oni, jak durniów i mi się to nie podoba. Niby w Polsce miało być tak super, a przez to, że zmienił sie ustrój, jest jeden wielki burdel. Trzeba być idiotą (mówię tu o politykach) żeby tego nie widzieć, a oni czasami kropią w TV deb***a mówiąc, że jest cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOZE deb***E ZACZNĄ OD SWOICH PENSJI, PREMII, NAGRÓD CO??? CO ZA POpier***ONY RZĄD , CO ZA GŁUPI NARÓD ZE TO WSZYSTKO TOLERUJE BEZ ZADNEGO SZEMRANIA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPOdy napisał:
PO niech wymyśla tak dalej...może czas zagłosować na komuchów?...
choć komune pamiętam jak przez mgłę, to z tego co słysze od ludzi zyjhących w tamtych czasach, to przynajmniej jakis porządek był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To J. Kaczynski jako pierwszy niech zaplaci te bykowe:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
tu się nie ma z czego śmiać. Sytuacja Polski jest krytyczna właśnie między innymi przez durnowate decyzje rządzących. Ich pomysł jest dowodem na to, że Ci na górze, traktują tych na dole, czyli nas, niekiedy lepiej wykształconych niż oni, jak durniów i mi się to nie podoba. Niby w Polsce miało być tak super, a przez to, że zmienił sie ustrój, jest jeden wielki burdel. Trzeba być idiotą (mówię tu o politykach) żeby tego nie widzieć, a oni czasami kropią w TV deb***a mówiąc, że jest cacy.
wcale się nie śmieję mam dość potrzebujemy WODZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆĆ napisał:
To J. Kaczynski jako pierwszy niech zaplaci te bykowe:P
Oczywiście że powinien zapłacic. Pamiętaj że na jego emeryturę pracujesz TY, na Twoją emeryture pracują JEGO dzieci, teraz wiesz kto na tym lepiej wyjdzie ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PiS to te samo bagno! najłatwiej podnieść podatki, najłatwiej wprowadzić kolejne opłaty, haracze itd! przecież szary człowiek to zniesie dzielnie! prawda jest taka że jedyną partią która coś robiła dla gospodarki to "komuchy" obniżyli podatki dla przedsiębiorców czy też na wódę! PiS nie wykorzystał szansy i nie zreformował finansów choć Polska rozwijała się wyśmienicie. PO reformuje podnosząc podatki, a powinna ciąć zatrudnienie w urzędach, zwalniać urzędników, zabierać im premie, odbierać samochody, tytuły, przywileje! w UM w Lublinie na drugim piętrze siedzi ze 30 urzędników którzy wciąż się wymieniają, znaczy że jest ich tam około 100! połowa z nich nic nie robi, więc druga połowa mogłaby spokojnie robić prace za wszystkich! ale tak niestety nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy uznają tylko język dyplomacji, ale niekiedy jak sie miesem nie rzuci to i nikt niczego nie pojmie. Myślę, że w końcu trzeba sobie schowac w kieszeń dyplimacje i pogadać jak na prawdziwych mężczyzn przystało
Ostatnio edytowany 14 września 2010 r. o 14:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozwolę sobie zacytować pewną prawdę zawartą w jednym z poczytnych czasopism. Otóż dobrym dyplomatą jest ten, który mówiąc wypier............j sprawi, że adresat poczuje dziwne podniecenie na myśl o podróży! i tak właśnie jest z naszymi politykami! oni podnosząc podatki jednocześnie wmawiają nam że jesteśmy zieloną wyspą i wzorem do naśladownia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ BIUROKRACJĘ PAPIRKI STOŁKI URZĘDY itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na podatek od posiadania butów i nie posiadania kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy zaczną szukać oszczędności we własnych kieszeniach,tam znaleźli by najwięcej. Tacy rozgarnięci, a jeszcze im to do głowy nie przyszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA STOPA ŻYCIOWA TYLE OSOBOWA RODZINA. QRWA JAK W TEJ POLSCE UTRZYMAĆ RODZINĘ GDY PENSJE SĄ MARNE. A MOŻE LEPIEJ ŻYĆ NA GARNUSZKU PAŃSTWA Z POMOCY SPOŁECZNEJ A W SKRAJNYCH PRZYPADKACH ODDAWAĆ DZIECI DO DOMU DZIECKA. CO TO ZA PAŃŚTWO KTÓRE SWOJĄ NIE KOMPETENCJE CHCE OPŁACIĆ Z NASZEJ KIESZENI. PRZYDAŁY BY SIĘ TAKIE STRAJKI JAK W GRECJI ABY RZĄDZĄCY WRESZCIE ZROZUMIELI JAK SIĘ ZYJĘ W POLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żeb oni skisli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wku.. mamuśka napisał:
Maryjan pójdę z tobą! na Warszawę!!!
Oj czas chyba kosy przekuc i pojsc zrobic porzadek. RECZNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
idę z Tobą na Warszawę! musimy tylko uzbroić się w pochodnie i możemy iść. tutaj na forum już jest nas troje!!!
i mnie też ze sobą zabierzcie, zróbmy w końcu porządek w tym kraju! to, co się tu dzieje przechodzi już ludzkie pojęcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SIE WEZMA LEPIEJ ZA WŁASNE KIESZENIE!!! OBCIĄĆ SWOJE DOCHODY DO MINIMALNEJ KRAJOWEJ 1317 ZŁ A ILE TO DA WTEDY OSZCZEDNOSCI W BUDZECIE!!!! GAMONIE JEDNE Z WIEJSKIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wku...mamuśka napisał:
wcale się nie śmieję mam dość potrzebujemy WODZA!
juz od dawna pisze na forum dw,abysmy sie skrzykneli i ruszyli ,bo to co sie dzieje to skandal.jeszcze przed wyborami mowilam ,zeby lubelszczyzna ruszyla ,bo u nas jest najgorzej .to wszystko to jeszcze pikus w porownaniu z tym co nas czeka po nowym roku ,kiedy to kazdy obywatel obcego kraju bedzie mogl kupic ziemie w polsce .to znaczy to co zostalo ,bo caly zachod juz sprzedany wtedy zostanie polakom czyszczenie butow zagranicznym wlascicielom .tyle dala nam unia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...