Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zabrać becikowe i wprowadzić podatek od bezdzietności

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 września 2010 r. o 13:09
dlaczego z moich i moich dzieci pieniędzy ma być opłacana opieka osobom starym którym nie ma kto pomóc bo nie mają dzieci bo tak im było wygodniej żyć w młodości ????!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto nie miał dzieci niższa emerytura i juz !!!
całkiem cie pojebało (chyba od nadmiaru potomstwa), nie mam dzieci bo ich nie chce mieć a emeryturę będę miał taką, jaką sobie wypracuję i odłożę na 3 filarze. Podatki płacę tak jak inni, jeśli mam mieć dzieci to niech nasze kochane państwo da mi je godnie wychować bo jak na razie to mocno zniechęca do posiadania potomstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
a emeryturę będę miał taką, jaką sobie wypracuję i odłożę na 3 filarze.
żebyś się nie zdziwił a co z twoimi rodzicami ?? też nam powiesz że pobierają taką emeryturę jak sobie wypracowali ??? ha ha ha a może dostają kasę którą ZUS ściąga ze mnie i innych pracujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cięcia w świadczeniach dla rodzin-Rostowski będziesz się w piekle smażył!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żebyś się nie zdziwił a co z twoimi rodzicami ?? też nam powiesz że pobierają taką emeryturę jak sobie wypracowali ??? ha ha ha a może dostają kasę którą ZUS ściąga ze mnie i innych pracujących
a co ma być z moimi rodzicami? Nie żyją już od ładnych kilku lat. Całe życie uczciwie pracowali na te emerytury które pobierali. Nie były wysokie ale im wystarczały. A o mnie się nie martw, dam sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie maja sie czego czepiac zlikwidowac im pensje po 10.000 dac 2000. Powinni zagwarantowac dobra prace bo za 700-1500 zl rodziny nie wyzywie i nie utrzymam tym bardziej domu. dziwia sie ze jest niz demograficzny???? jak wszedzie brak pracy albo pensje pozal sie ........... dadza mi prace za 3000-4000 wtedy pomysle o zalozeniu rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech w takim razie zrefundują in vitro to zaobaczymy jak na tym wyjdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo dobry podatek od bezdzietnosci, wykluczyl bym tylko tych co nie moga miec z przyczyn zdrowotnych itp. a reszta singli niech płaci, dlaczego ja mam pracować na ich emeryture, a kiedy ja bede na emeryturze ich dzieci nie beda pracować na mnie bo oni ich nie maja !!!! To jest życie na koszt innych.
ty jesteś nienormalny i ogłupiony przez tych pseudo ekonomistów u koryta - mam jedno dziecko a emeryturę będę miała z trzeciego filaru na który wpłacam już ponad 10 lat po 500 zł miesięcznie, a cudze bachory nie są mi do niczego potrzebne, jest zupełnie odwrotnie - to nawiedzone nieuświadomione dziecioroby potrzebują mnie i moich podatków, żeby opieka społeczna miała im z czego wypłacac zasiłki od "nicnierobienia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żebyś się nie zdziwił a co z twoimi rodzicami ?? też nam powiesz że pobierają taką emeryturę jak sobie wypracowali ??? ha ha ha a może dostają kasę którą ZUS ściąga ze mnie i innych pracujących
moi rodzice nie żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten głupi pomysł z podatkiem od bezdzietności sprawi, że aby go uniknąć niektórzy będą chcieli go uniknąć poprzez "robienie" dzieci, i tak wzrośnie liczba niechcianych dzieci, a co za tym idzie - przestępstwa wobec dzieci! ZGROZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no idioci, deb***ny pomysl akich malo, matko to co maja zrobic te matki swierzo upieczone, jak to becikowe to i tak grosze, a bez niego to uz w ogole nie wiem, a np musialam sobie wyrobic karte kredytowa w getin, zeby miec taki bufor bezpieczenstwa jak mi braknie nagle kasy, albo wyskoczy niezaplanowany zakup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betka napisał:
ty jesteś nienormalny i ogłupiony przez tych pseudo ekonomistów u koryta - mam jedno dziecko a emeryturę będę miała z trzeciego filaru na który wpłacam już ponad 10 lat po 500 zł miesięcznie, a cudze bachory nie są mi do niczego potrzebne, jest zupełnie odwrotnie - to nawiedzone nieuświadomione dziecioroby potrzebują mnie i moich podatków, żeby opieka społeczna miała im z czego wypłacac zasiłki od "nicnierobienia"
TAK JEST!!! Zgadzam się z tym w 100% Nikomu nic do tego czy mam dzieci czy nie. Jak odłożę to będę miał i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betka napisał:
ty jesteś nienormalny i ogłupiony przez tych pseudo ekonomistów u koryta - mam jedno dziecko a emeryturę będę miała z trzeciego filaru na który wpłacam już ponad 10 lat po 500 zł miesięcznie, a cudze bachory nie są mi do niczego potrzebne, jest zupełnie odwrotnie - to nawiedzone nieuświadomione dziecioroby potrzebują mnie i moich podatków, żeby opieka społeczna miała im z czego wypłacac zasiłki od "nicnierobienia"
ale emeryture z zusu i drugiego filaru też przyjmiesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
TAK JEST!!! Zgadzam się z tym w 100% Nikomu nic do tego czy mam dzieci czy nie. Jak odłożę to będę miał i już.
czyli zgadzasz się z tym że nie powinni potrącać moim dzieciom składek na zus które potem wypłacą tobie w formie emerytury ??? każdy zbiera na siebie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 1100 PLN netto ... Nie mam dzieci ... Jeszcze z tej "jałomużny" zabiorą mi podatek !?! Może od razu niech mnie rozstrzelają ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego z moich i moich dzieci pieniędzy ma być opłacana opieka osobom starym którym nie ma kto pomóc bo nie mają dzieci bo tak im było wygodniej żyć w młodości ????!!
Uwazaj bo dlugo pozyjesz w takim kraju na swojej emeryturce. Przy naszej sluzbie zdrowia i tempie wyscigu szczurow pikawa ci wysiadzie nikt nie bedzie musial na ciebie placic. Taki jest plan rzadowy i stad podnoszenie wieku emerytalnego co jakis czas. Taka cicha eutanazja. Podbija vat i ceny zywnosci jeszcze troche ludzie sie sami zaczna wieszac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale emeryture z zusu i drugiego filaru też przyjmiesz ??
a czego ma nie przyjąć? Zarabia, podatki płaci to się więc należy jak psu buda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli zgadzasz się z tym że nie powinni potrącać moim dzieciom składek na zus które potem wypłacą tobie w formie emerytury ??? każdy zbiera na siebie ??
ty ty powiedziałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskarżę państwo do Strasburga! To byłby zamach na moją wolność! A może ja nie chcę mieć dzieci i to jest moje prawo, dlaczego mam za to płacić? To ewidentna dyskryminacja! Niech płacą może też ci co mają dzieci!!! Jestem zbulwersowana!!! Co to ma znaczyć??? W tym kraju nie da się żyć wg własnych decyzji...A są też takie osoby, które nie mogą mieć dzieci i co też mają płacić???? chore państwo, chore, chore.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPOdy napisał:
PO niech wymyśla tak dalej...może czas zagłosować na komuchów?...
Przecież o to im chodzi, żeby ludzie po klęsce Platformy wybrali później komuchów - są ze sobą w szemranej koalicji od czasów sprzed ogrągłego stołu. Wtedy uzgodnili zmianę systemu, bezkarność betonu, władzę sprzedawczykom. I trwa to, poprzez nocną zmiane do teraz. Muszą tylko dobrze zmanipulować mediami ciemniaków, żeby głosowali zgodnie z planem. Świetnie im to idzie, gorzej z rządzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...