Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd da pieniądze na dzieci

Utworzony przez STYX, 21 lipca 2009 r. o 09:49
A może tak darmowe prtezerwatywy ??? Nie mam jako podatnik ochoty finansować czyjegoś dzikiego popędu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Twoi rodzice nie używali prezerwatywy!!! Czyżby nie było ich na nie stać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam zamiaru słuchać i czytać takich deb***nych komentarzy jak STYX pisze!!! Czy ty zdajesz sobie sprawę jak rząd traktuje rodziców i ich niepełnosparwne dzieci??! Chyba raczej mało wiesz na ten tamat, albo nie wiesz nic i powtarzasz to co ci peło do tej durnej głowy wbiło!!! Natomiast twoim zdanie wporzo jest kiedy nagradza się wysokimi nagrodami prezesów spółek i rad nadzorczych, kiedy rząd pompuje kasę w banki, a prezesi tych banków zarabiają miliony złotych!!! Chory jesteś jak większość tych młodych popierających peło!!! Zobaczymy jak peło się skończy i tobie też ten parasol ochronny się skończy co wtedy powiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasiłki dla ludzi o średniej pon.504 są parenaście lat może ruszycie w końcu ten próg?! Fedak myśli w dobrym kierunku ....a zwycięża "prorodzinna" polityka brawo politycy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bicie piany że zasiłki wzrosną, musiały wzrosnąc bo tak przewiduje ustawa że co 3 lata są o pewien wskaźnik waloryzowane. Najgorsze jest to że z systemu wsparcia wypadnie kilka milionów dzieci gdyz rzad nie podniesie kryterium dochodowego, które od 2004r. wynosi 504zł i tyle wynosić będzie do 2012r., czyli wg rządu w ciągu 8 lat nie wzrosły koszty utrzymania, nie było inflacji itp...! Niech tym się zajmie prasa, bo to jest skandal i łatanie budżetu kosztem najuboższych i rodzin...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A może tak darmowe prtezerwatywy ??? Nie mam jako podatnik ochoty finansować czyjegoś dzikiego popędu !!!
Ja myśle że dobrze zrobisz jak sfinansujesz sobie badania.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajko napisał:
Co to za bicie piany że zasiłki wzrosną, musiały wzrosnąc bo tak przewiduje ustawa że co 3 lata są o pewien wskaźnik waloryzowane. Najgorsze jest to że z systemu wsparcia wypadnie kilka milionów dzieci gdyz rzad nie podniesie kryterium dochodowego, które od 2004r. wynosi 504zł i tyle wynosić będzie do 2012r., czyli wg rządu w ciągu 8 lat nie wzrosły koszty utrzymania, nie było inflacji itp...! Niech tym się zajmie prasa, bo to jest skandal i łatanie budżetu kosztem najuboższych i rodzin...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...