Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd zmienił stawki podatku VAT: Stracimy kilkanaście groszy dziennie

Utworzony przez Edward, 3 sierpnia 2010 r. o 19:20
Partia Oszustów na topie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman napisał:
Skąd te pretensje do rządu? Przecież mając całą władzę w ręku rząd zbuduje kolejną "Irlandię" - cierpliwości. Jeszcze tylko muszą wygrać wybory do parlamentu! Wtedy to będzie dopiero "Japonia"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie c nie rozumiem, dwie stawki maja byc wyższe, jedna niższa. Która to ta niższa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PO. GestaPO rządzi, a może WERMACHT, daje durnym polaczkom po kulach. Szef polskiego Wermachtu zaczął od wymiany mundurków policji na ładne czarne kolorki. Podobne miało GestaPO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego mozna bylo sie spodzewac po PO dlatego głosowałem na PIS, a tym co oddali glos na PO pozostaje puknąc sie w czoło i zrobic cos z tym na przyszłosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli motłoch głosuje na POpaprańców ma na co sobie zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście groszy to jeden procent od kilkunastu złotych - tak uczą w szkole podstawowej. Czy pan Premier sądzi, że rodziny w Polsce mogą wyżyć za kilkanaście złotych dziennie ? A może Premier RP poprostu nie ma wiedzy matematycznej na poziomie 7-mej klasy. A może po prostu oszukuje swoich poddanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie kupuję nic więcej co jest dla mnie konieczne. 0 rozpasania. Witaj szara strefo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje, otworzyć ponownie obóz Brzezinkę dla tych zbrodniarzy. Dla polityków zbrodniarzy 10 razy większe kary za krzywdy jakie wyrządzili narodowi Polskiemu niż dla kogo innego, zostać politykiem znaczy podjąć się odpowiedzialności za obywateli, w razie zbrodni odpowiednia kara za tą odpowiedzialność. Zniszczyć, spalić, powiesić, ukamienować, zagazować całe PO, to i tak za mała kara dla tych fałszywych węży. Te parę groszy dziennie odbierze samotnym matkom pieluchy na parę dni dla swoich pociech, te parę groszy odbierze bochenek na parę dni wielodzietnym rodziną, te parę groszy pogrąży jeszcze bardziej biednych. Jak matki wytłumaczą swoim dzieciakom że przez parę dni nie będą jadły bo pan* Tusk im zabrał na chleb ? panie (o ile pan zasługujesz w ogóle na miano Pana, człowieka, bo jestem skłonny twierdzić żeś zwykła kanalia jest) przepraszam nie wystarczy musisz pan ponieść kare, a jest za co tą kare ponosić, skoro pan przepraszasz jesteś pan świadomy swoich zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy rząd pomyśli o stronie wydatkowej w budżecie; jest nieskończoność możliwości zmniejszenia wydatków. Należałoby tylko ruszyć z posad korporacje, zmniejszyć przynajmniej o połowę ilość zasilanych z budżetu fundacji i agencji, przyjąć odpowiednią ustawę płacową (inną od tej skompromitowanej kominowej, którą można było obejść na kilkanaście sposobów), przyjąć zasadę, że wszelkie funkcje radnych pełnione są honorowo (począwszy od Rady Polityki Pieniężnej, poprzez Radę do Spraw Radiofonii i Telewizji, wszelkich doradców prezydenta czy premiera, rady dzielnicowe, miejskie czy jakie by nie były - można byłoby pozostawić diety - jedną ogólnopolską stawkę. Ponadto, doprowadzić do uczciwego opodatkowania - na ogólnych zasadach - wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów; prawników, lekarzy, publicystów, dziennikarzy, nauczycieli akademickich, trenerów, sportowców, a także "twórców" i "artystów" (nie mylić z twórcami i artystami). Należałoby zlikwidować instytucję "samochodów służbowych". Wszystkie te pomysły są plagiatem rozwiązań nagminnie stosowanych w państwach o wiele bardziej od naszego rozwiniętych. Ale oczywiście, rząd tego wszystkiego nie zrobi (niektóre z tych rozwiązań przekraczają kompetencje rządowe, lecz nie kompetencje koalicji rządzącej w sejmie) - nie zrobi dlatego, że został właśnie wypromowany przez UKŁAD po to, by być gwarantem utrzymania status quo, a nie po to, by przywileje układu ograniczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście PO, to macie PO... żenujące obliczenia premier moze sobie wsadzić w d... a tak na marginesie to ja mam jego, ich prezydenta i cały ten rząd głęboko gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez tych ludzi -nie tylko parę groszy stracimy dziennie ale o tym ich wyborcy przekonacie sie wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POP1ERD0LONY RZĄD ! ZŁODZIEJE ! HAŃBA ! Zagłosowaliście na złodziei debi1e... polaczki ciemny naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da napisał:
30 procent zywnosci trafia do smietnika. Wystarczy kupować potrzebne produkty w niezbednej ilosci.Można duzo mniej płacic.
To chyba u Ciebie w domu. U mnie żywności się nie wyrzuca. Więc twoja rada jest dla mnie bezużyteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktora nizsza ? z 3 na 5 % z 7 na 8% z 22 na 23% ktora stawka nizsza ? no kurde ktora ? z 22 na 23 bo dziura budzetowa a z 3 na 5 bo UE kaze to nie my , to oni podnosza jak juz podnosicie to nie klamcie , przecietny Kowalski nie zna stawek VAT , nie oszukujcie go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARTIA OSZUSTÓW!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIDER PO TO OSZUST I JEGO PARTIA TO STADO OSZOŁOMÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO pracuję PiS posty wpisuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał być "unijny dobrobyt".Pan Giertych miał inne zdanie jednak został wyśmiany przez bandę polityków.I na czyje wyszło?Za trudne było ,nie trafiało.To teraz już trafi....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze tusk i jego banda kolesi trafi kiedyś do trybunału stanu gdzie ich właściwie potraktują. podnoszenie podatku do 23% to skandal. moim zdaniem powinno sie obniżyćb o około 20% wynagrodzienia we wszystkich instytucjach państwowych ale tylko osobom z kluca partyjnego czyli wszystkim niedouczonym darmozjadom pełniącym wysokie funkcje. jak dowiedziałem sie ze miniamlne zarobki "dyrektorów" od niczego w lubelskim um wynoszą 6 tys netto to mnie coś trafiło. PRZECIIEZ CI LUDZIE NIC NIE POTRAFIĄ SĄ TAM GDZIE SĄ BO LIZALI LUB WCHODZILI W d*** POSŁOM SENATOROM PO. Zasanawiam sis po co nam senat ? Po co nam najdroższy posłaniec zwany prezydentem? facet nie potrafi mądrze od siebie cokolwiek powiedzieć. jakby mu tusk kazał to by cały dzień z otworzonym rozporkiem łaził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...