Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Rzeczpospolita": Pomyliliśmy się, pisząc o trotylu na wraku Tu-154

Utworzony przez krzoy, 30 października 2012 r. o 16:55
nakład wzrósł, reklamodawcy się garną, PO nie musi się tłumaczyć dlaczego dług rośnie a PKB maleje, PIS rośnie w sondażach, baby na targu i po kościele mają o czym gadać, oglądalność dzisiejszych wiadomości będzie większa niż orędzie noworoczne papieża, bezdomny zapomni że nie ma domu, bezrobotny że nie ma pracy itd. Wszyscy są szczęśliwi! Tylko kto za to wszystko zapłaci...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się pomylili!!! Czy taki pismak nie odpowiada za to co pisze!!!! Gra na uczuciach ludzi..... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się pomylili!!! Czy taki pismak nie odpowiada za to co pisze!!!! Gra na uczuciach ludzi..... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agent: Masz napisać że się pomyliliście. Tomasz Wróblewski: Tak...oczywiście... proszę tylko nie rób mojej rodzinie krzywdy. [b] Zabrzmiało jak z jakiegoś kryminału , ale tak tylko mi się skojarzyło. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSOKOENERGETYCZNI POwiedzieli mu że się musi POwieśić i dlatego wszystko odszczekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSOKOENERGETYCZNI POwiedzieli mu że się musi POwieśić i dlatego wszystko odszczekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastraszyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Fakt Rzeczpospolita " od dzisiaj ... dziadostwo jak wszystko wokół. Jajca sobie robią a my mieliśmy przwie kryzys rządowy albo cuś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastraszyli?
POwiedzieli że POwieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapówkarz napisał:
Agent: Masz napisać że się pomyliliście. Tomasz Wróblewski: Tak...oczywiście... proszę tylko nie rób mojej rodzinie krzywdy. [b] Zabrzmiało jak z jakiegoś kryminału, ale tak tylko mi się skojarzyło. [/b]
Łapówkarz, porozmawiaj z psychologiem, a jak nie pomoże to idź do psychiatry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
WYSOKOENERGETYCZNI POwiedzieli mu że się musi POwieśić i dlatego wszystko odszczekał.
nie musiał odszczekiwać, po prostu prokurator powiedział, że dziennikarz łże albo miał zły (mokry) sen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/34350-gmyz-podtrzymuje-co-napisalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą przecież komucho-konfidenci POwiesić wszystkich pilotów i tych co nie są z nimi PO drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym Lublinie na pierwszej stronie był inny artykuł ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niegodzien napisał:
W całym Lublinie na pierwszej stronie był inny artykuł ....
to znaczy jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to znaczy jaki?
Nie mogę pisać , bo już chodzą za mną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie redakcja zostala nastraszona....przeciez z dnia na dzien by tak nie pisala ze zle cos ocenili ...d*** d*** d***....musi byc to prawda co RP uwiecznila wczoraj na 1 str gazety...ale widocznie kogos prawda w oczy kole...PANIE TUSK.... TYLKO PANU JEST TO I BYLO NA RĘKE...ALE MAM NADZIEJE ZE POLSKI NARÓD NI E JEST NA TYLE GŁUPI ZEBY DALEJ W PANA NIEWINNE TWIERDZENIA WIERZYC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
Jak to się pomylili!!! Czy taki pismak nie odpowiada za to co pisze!!!! Gra na uczuciach ludzi..... żenada.
Miał już PĘTLE na szyi,musiał zmienić wersje aby nie podzielić losu chorążego z JAK-a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz! Zaraz! "Pomyliliśmy się" ??????? O nIe ! Skur*** z "Rz" myślicie że to wystarczy ? Podpalacie Polskę a teraz pomyliliśmy się ? ? Prokuratura powinna puścić teraz z torbami tego szmatławca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, chłopaczki i dziewczynki ze Sztandaru Ludu, a gdzie tam jest to wasze "Pomyliliśmy się, pisząc o trotylu na wraku Tu-154", bo w cytowanym artykule tego nie ma. Nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...