Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są nowe fragmenty stenogramów z czarnej skrzynki

Utworzony przez kasia, 14 lipca 2010 r. o 16:01
LĄDUJ DZIADU!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto tu ma krew na rękach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
LĄDUJ DZIADU!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto tu ma krew na rękach.....
A komu wyparował mózg? Schładzaj się i nie wychodź z cienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A komu wyparował mózg? Schładzaj się i nie wychodź z cienia!
Masz kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Tobie polecam schładzanie, choć i to nie pomoże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Tobie polecam schładzanie, choć i to nie pomoże....
,,Według stacji o godz. 8:38 dowódca załogi Arkadiusz Protasiuk miał powiedzieć: "jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją). Nie wiadomo jednak, w jakim kontekście padły te słowa. Informacja ta jest niepotwierdzona przez polskie władze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie dziwi mnie, że ten news pojawił się zaraz po opublikowaniu wywiadu z Kaczyńskim w Gazecie Polskiej. Dziwne są te nagłe przecieki i to do TVN które oficjalnie przyznaje się że jest tubą PO. Wszystko wróciło do normalności. Haki, przecieki, obsrywanie, obszczywanie ku ogólnej radości gawiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiem dlaczego tak ujadają pieski z sekty Kaczyńskich.Na obrone najlepszy atak,najlepiej zrobić swiętym Lecha póki jeszcze nie wszystko ujawniono.Rządy czteroletnie tego Prezydenta z łaski pokazały co to za człowiek nami próbował rzadzic a na koniec wzioł najbliszych swoich przyjaciół i rozbil samolot.Następny jak go wybierzecie rozbije nasze państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Jakoś nie dziwi mnie, że ten news pojawił się zaraz po opublikowaniu wywiadu z Kaczyńskim w Gazecie Polskiej. Dziwne są te nagłe przecieki i to do TVN które oficjalnie przyznaje się że jest tubą PO. Wszystko wróciło do normalności. Haki, przecieki, obsrywanie, obszczywanie ku ogólnej radości gawiedzi.
Nic ując nic dodac wraca państwo Kaczyńskich i ich wyznawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
,,Według stacji o godz. 8:38 dowódca załogi Arkadiusz Protasiuk miał powiedzieć: "jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją). Nie wiadomo jednak, w jakim kontekście padły te słowa. Informacja ta jest niepotwierdzona przez polskie władze".
A ja słyszałem ,że padło -spadaj dziadu- co pilot wzioł dosłownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A komu wyparował mózg? Schładzaj się i nie wychodź z cienia!
Było ''spadaj dziadu''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja słyszałem ,że padło -spadaj dziadu- co pilot wzioł dosłownie.
Obetnij sobie uszy i wrzuc psu do budy CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że ten stenogram nie wypłynął przypadkowo, ma raczej związek z tą "szokującą" wypowiedzią kaczyńskiego, i zapewne ma cos udowodnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1982 roku ubiegłego wieku w mieszkaniu przy ul. Chłodnej w Warszawie funkcjonariusze SB znaleźli kilkanaście tysięcy ulotek, farbę drukarską, granaty z gazem łzawiącym, naboje i materiał wybuchowy. Następnego dnia rzecznik rządu publicznie stwierdził, że SB znalazła to wszystko w mieszkaniu wynajmowanym przez ks. Jerzego Popiełuszko. W latach 2000 IPN ustaliła, że była to mistyfikacja służb specjalnych PRL i dezinformacja ówczesnych mediów... Po ponad 28 latach od tamtych zdarzeń ks. Jerzy Popiełuszko został błogosławionym - jeden z jego psychicznych oprawców bez żadnych problemów wydaje sobie tygodnik... Wczoraj poseł Palikot - dzisiaj utworzona z opercyjnych funduszy WSI stacja TV... Wiecie jaki z tego wszystkigo morał płynie? Wierz ewentualnie własnej intuicji i ofiar rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło wyczarterować Boeinga od RyanAir, pilot olałby sugestie i wszystko skończyłoby się szczęśliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się próbuje latać złomem to trzeba się liczyć, że złom kiedyś zawiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Freewheeler napisał:
Jak się próbuje latać złomem to trzeba się liczyć, że złom kiedyś zawiedzie.
no niby tak, auto po 10 latach eksploatacji nawet pomimo remontów stanowi jedną wielką niespodziankę, haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BiB napisał:
A wystarczyło wyczarterować Boeinga od RyanAir, pilot olałby sugestie i wszystko skończyłoby się szczęśliwie.
Co ty na to JASIU gdyby tak samo jak ten tupolew spadl ten boening.Nowszych i lepszych juz nie produkuja.Co bys powiedzial wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty na to JASIU gdyby tak samo jak ten tupolew spadl ten boening.Nowszych i lepszych juz nie produkuja.Co bys powiedzial wtedy?
Wiesz Johnny, że jakoś nie spadają. Właścicieli linii nie stać na pozorowane remonty polegające na odświerzaniu lakieru i regenerowniu wszystkiego co można zregenerować. Zresztą, co tu gadać, jakie państwo takie samoloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to dziwne , że dopiero teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JASIU napisał:
Wiesz Johnny, że jakoś nie spadają. Właścicieli linii nie stać na pozorowane remonty polegające na odświerzaniu lakieru i regenerowniu wszystkiego co można zregenerować. Zresztą, co tu gadać, jakie państwo takie samoloty.
HAHA, TERAZ ZAMIAST KUPIĆ COŚ KONKRETNEGO TO MARTUNI 3 BANIE ODSZKODOWANIA DALI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...