Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd uznał, że Cejrowski nie obraził gejów

Utworzony przez Skory, 15 sierpnia 2009 o 21:21
Cejrowski rządzi! Gość jest THE BEST!!! Precz z p.e.d.e.r.a.s.t.a.m.i
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...u kobiet też wzbudza obrzydzenie...
0
Cejrowski to kawał gościa... I wali prosto z mostu nie owijając w bawełnę, to ON JEST HARDKOREM!!!
0
Pedały i lesby to nie są "zdrowe" okazy ludzi. Nie po to zostaliśmy stworzeni aby facet facetowi wkładał albo dwie baby się lizały. To są chore osobniki i trzeba ich leczyć.
0
Wreszcie rozsądny wyrok.
0
Obrazić można wtedy gdy się wie co mowi a Cejrowski NIGDY nie wie co mówi, to klasyczna paplanina bez sensu !
0
V napisał:
Wreszcie rozsądny wyrok.
A ja skazałbym Cejrowskiego za sam ryj !
0
Hipokryta i tyle, taki niby święty a z Pawlikowską się rozwiódł. Ten pan powinien mówić o tym co mu wychodzi najlepiej czyli o podróżowaniu a swoje deb***ne poglądy zachować dla siebie i przestać zachowywać się jak idiota.
0
Pan Wojtek jest spoko,trzeba nazywać rzeczy po imieniu pedał to pedał a lesba to lesba to porostu jest chore ityle.
0
Brawo Panie Wojtku, cenię Pana za otwarte i wyraziste formułowanie swoich poglądów. Nie ulega pan modzie na homo-lans i nazwywa pan rzeczy takimi jakie są. Tak trzymać !
0
Niby wszyscy mówią że deb***ne poglądy a na jego wykłady przychodzą tłumy, równie tłumnie ludzie oglądają TVN bo inaczej by go nie puszczali, ja jestem gejem ALE JAKOŚ MNIE KU**** nie razie że tak powiedział bo może i to kretynizm ale wszystko inne uważam za świętą prawdę, bardzo mądry człowiek i tego w dzisiejszych czasach brakuje. Sam byłem na tym wykładzie i słuchałem z ogromnym zaciekawieniem.
0
*nie razi
0
STYX napisał:
A ja skazałbym Cejrowskiego za sam ryj !
A mnie to się kozik w kieszeni roztwira jak te buźkę widzę.
0
Kto rządzi w europie skoro zapowiedzenie prawdy i myślących logicznie zdrowych ludzi pedaraści rzadają karania ich jakoby byli obrażani jak można za usłyszenie prawdy się obrazić
0
Skory napisał:
Cejrowski rządzi! Gość jest THE BEST!!! Precz z p.e.d.e.r.a.s.t.a.m.i
Łał! A widziałeś kiedyś pederastę a moze wiesz też czym się rózni pederasta od geja? Wiesz w ogóle co oznacza to słowo czy gdzieś usłyszałeś? Większosć z was jest tak żałosna że aż przykro czytać, zadna osoba wypowiadająca się w stylu "precz z..." nigdy nie zetknęła się ze środowiskiem homoseksualnym ani też nie zna nikogo przynależącego do tej grupy, podobnie jak pan WC jednak jak zwykle ma najwięcej do powiedzenia.
0
Zetknęłam się, znam dobrze, jest super kolegą..., nigdy nie powiedziałam o nim złego słowa-jego orientacja seksualna wcale mi nie przeszkadza.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: