Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ściągnąłeś ten film? Może odwiedzić cię policja. 40 tys. zarekwirowanych komputerów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2016 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Policja będzie skarżyć m. innymi o roznoszenie przez internet wirusa grypy pod nazwą "Wkręceni", a to powoduje, że już mamy epidemię tej choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat 40tys osób to ściągnęło... ahahahha dobre bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojdziecie siedzieć złodzieje. W końcu mamy rząd który zrobi z wami porządek. Powiedzial miskiewicz do prezesa, skomlac ze go wyrzucili ze społek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pow. artykuł interpretuję, że w 2016 już można ściągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ostatnio w tv. Taki shit że szkoda torenta odpalać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALe jaja! film się nie sprzedał, za mało zarobił to sami wstawili na torenta kilka razy, kilka razy zaczeli sami ściągać i dzięki temu jakiś bittorent utorent czy inny program pokazał im ip komputerów które również to zasysają. Mając takie (zdobyte nielegalnie) dowody złożyli zawiadomienie do prokuratury. Zacne doprawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki gniot ,szkoda czasu na oglądanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁO-DZIEJ-STWO !!! jak można rekwirować komputery ?? A jak to zrobiło dziecko, sasiad, ktokolwiek kto miał dostęp do komputera?? Chore !! Jak im brakuje pieniędzy to niech mniej płacą swoim pseudo-gwiazdkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to czemu tego Torrenta nie zamkną, skoro wiedzą, że tam się przestępstwo odbywa? Nie każdy zielony internauta ma pojęcie, że ściąga coś nie zgodnie z prawem - skoro to jest dostępne w necie. Zamknijcie Torrenta a nie ścigacie internautów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry film. Po co ściągać jak był w TV już kilka razy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko elektryczna, takiego knota ściągać? Fuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego manipulujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to coś takiego powstało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...to czemu tego Torrenta nie zamkną, skoro wiedzą, że tam się przestępstwo odbywa? Nie każdy zielony internauta ma pojęcie, że ściąga coś nie zgodnie z prawem - skoro to jest dostępne w necie. Zamknijcie Torrenta a nie ścigacie internautów.
Nonsens. Nielegalne jest tylko to, że udostępniasz treści, do których nie masz praw. Wszystko jedno, czy za pomocą torrentów, czy w jakikolwiek inny sposób. Torrent jest tylko narzędziem, nie musisz go używać do nielegalnej wymiany treści. Czy przyszło ci do głowy, że powinno się zabronić sprzedaży noży kuchennych? Przecież są śmiertelnie niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jeszcze za tak gówniany film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak w końcu można na własny użytek czy nie? A może by tak policja czy inna instytucja zajmująca się prawami autorskimi wypowiedziała się przy okazji tego artykułu co wolno a co nie. W życiu nie ściągnąłem żadnego filmu ani muzyki i nie zapisałem na dysku bo się po prostu boję, a może wcale nie mam się czego bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czułem,że to gówniany film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
No to jak w końcu można na własny użytek czy nie? A może by tak policja czy inna instytucja zajmująca się prawami autorskimi wypowiedziała się przy okazji tego artykułu co wolno a co nie. W życiu nie ściągnąłem żadnego filmu ani muzyki i nie zapisałem na dysku bo się po prostu boję, a może wcale nie mam się czego bać.
Na własny użytek wolno. Ale wyłącznie na własny użytek, i wyłącznie pobierać z Internetu. Możesz ściągnąć muzykę/film z You Tube, Vimeo, itp. Pobierasz, i już. To co zapisałeś na dysku, jest tylko twoje. Jednak BitTorrent to system wymiany plików - kiedy coś pobierasz za jego pośrednictwem, jednocześnie udostępniasz innym użytkownikom systemu to, co torrent już zapisał na twoim dysku. Czyli wysyłasz te treści innym, a tego już nie wolno. W torrencie nie da się wyłączyć funkcji udostępniania i dlatego pobieranie licencjonowanych treści za pomocą torrenta jest nielegalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy niby jest przeciwko piractwu, a założe się że 99% to piszących ściągają z internetu wszystkie filmy, programy i muzykę na potęgę. Takie prawo dżungli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda wydawać kasę na takie GÓWNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...