Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
od kiedy in vitro to leczenie bezpłodności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukces, zbawienie, szansa? ładnych czasów się doczekaliśmy....mówie to mając 19 lat...i nie jestem zdewociała,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wolność" ? Chyba nie dla dzieci zamykanych w lodówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In Vitro to nie jest leczenie bezpłodności, lecz zmniejszanie, we. usuwanie skutków bezpłodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces wolnosci? ludzie chorzy an bardzo rzadkie i smeirtelne choroby umieraja bo nfz wypina d*pe bo operacja za droga, jak chca invitro niech bulą z wlasnej keiszeni a nie my mamy fundowac garstce ludzi ich fanaberje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest czy jaktam się wabisz-JESTEŚ ZDROWY NA UMYŚLE CZY CIĘ TAK PO PROSTU PO CZYMŚ NOSI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wolność" ? Chyba nie dla dzieci zamykanych w lodówce...
ładne mi dzieci wielkości szpilki ... ja ci szkoda zabierz do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces wolnosci? ludzie chorzy an bardzo rzadkie i smeirtelne choroby umieraja bo nfz wypina d*pe bo operacja za droga, jak chca invitro niech bulą z wlasnej keiszeni a nie my mamy fundowac garstce ludzi ich fanaberje
to ludzie chorzy na "rzadkie" choroby niech też płacą za siebie a nie my podatnicy , bo ile oni tych składek napłacili ? Reszte my zdrowi podatnicy ! Odpowiada ci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy in vitro to leczenie bezpłodności?
to jest leczenie bo to cały proces jest , podawania leków , hormonów i końcowym finałem podanie zarodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wam podziękuje platfusy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Polska zamiast chronić dzieci i ich wolności, robi  dokładnie odwrotnie. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopaczowa jest z probowki po jej mordzie to widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rzad ma na in vitro to niech ma tez na chore dzieci na chorych ludzi gdyby nie fundancje i pomoc obywateli to juz by by byli na tamtym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie , jest efekt klękania przed Franciszkioem ,Papierżem, mam nadzieję ,że ten morderczy proceder eksperymentów na ludziach nie zalecił jej Papież. Dołaączyliśmy do długiej tradycji eksperymentów medycznych na ludziach, a zaczynali w obozach, czy my już jesteśmy jednym wielkim polskim obozem koncentracyjnym do eksperymentóe na ludziach. I ta Paniusia jest lekarzem, kłamstwo na każdym kroku, a przezecież to był kiedyś zawod zaufania publicznego, gdzie izby , rzecznik praw pacjentów rzecznik praw dziecka itd. Hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha,ha, 4 miesiące do wyborow to i ustawę przepchneli.7 lat nic nie robili a teraz w 4 miesiące chcą zrobić wszystko,by tylko przy korycie rządowym zostać.Wstyd i hańba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...