Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sex-branża w kryzysie, czyli dwie panie w cenie jednej

Utworzony przez arkana, 8 kwietnia 2009 r. o 15:07
na pewno uratauje was kupujac wibratory pewien osobnik z biłgoraja pupil mediów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze istniała również głupota..i mam dla was złą wiadomość w dzienniku wschodnim ostatnimi czasy krzewi się w zastraszającym tempie!!! A tak w ogóle to co promujemy prostytucję??? Czyżby ktoś z redakcji maczał paluszki w tym niemoralnym interesie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katon napisał:
Od zawsze istniała również głupota..i mam dla was złą wiadomość w dzienniku wschodnim ostatnimi czasy krzewi się w zastraszającym tempie!!! A tak w ogóle to co promujemy prostytucję??? Czyżby ktoś z redakcji maczał paluszki w tym niemoralnym interesie?????
a kto promuje? lepiej znajdź sobie jakieś zajęcie bo nerwicy dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też odeszła ochota na seks odkąd jeden POje... niec POwymachiwał vibratorem w Tusk vision Network. Zresztą bezproduktywny seks to ogromna strata energii szczególnie dla mężczyżny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto piękny przykład jak działa niewidzialna ręka rynku. Tak powinna funkcjonować każda gałąź gospodarki, na zdrowych wolnorynkowych zasadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...