Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sikorski: Faul. Spodziewam się stanowczej decyzji ws. Palikota

Utworzony przez mosquito, 3 marca 2010 r. o 19:00
Żadnej stanowczej decyzji nie będzie bo kolejne kampanie wyborcze jakoś muszą być finansowane. A na żonę Sikorskiego też przecież krzywo spojrzeć można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikorski to taka świnia polityczna ,pójdzie tam gdzie napełniają koryto.Janusz Palikot ma jasno sprecyzowane poglady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan kandydat na Prezydenta sam powinien sensownie odpowiedzieć posłowi Palikotowi a nie zasłaniać się decyzją stosownych organów partyjnych. Mnie to brzmi - mamusiu, biją mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Sikorski uważa że jak jego żona jest żydówką to już chociażby z tego powodu nie można o niej mówić źle. Faktem jest że przecież Zydzi mają na wszystkim kontrolę i Sikorski się chyba wstydzi że się sprzedał Żydom za miskę soczewicy czytaj ożenił się z Ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klezmer napisał:
Pan kandydat na Prezydenta sam powinien sensownie odpowiedzieć posłowi Palikotowi a nie zasłaniać się decyzją stosownych organów partyjnych. Mnie to brzmi - mamusiu, biją mnie
dupek zawsze będzie dupkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zostanie ukarany Sikorski i Gowin to należy ukarać również Palikota. Kandydatowi na Prezydenta RP nie przystoją takie wypowiedzi. Mimo,że jestem zwolenniczką PO od 4 lat będę miała duży problem w czasie wyborów, jeśli Sikorski wygra prawybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś coś powie na Sikorskiego, to ten się oburza, ale jak Sikorski jedzie po Kaczyńskim, to wszystko OK. Dla mnie Sikorski to kawal prostaka, zbyt pewnego siebie i któremu zależy nie na Polsce, tylko na własnym prestiżu i świeceniu dupą po salonach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał. napisał:
Sikorski to taka świnia polityczna ,pójdzie tam gdzie napełniają koryto.Janusz Palikot ma jasno sprecyzowane poglady.
A znasz inne świnie polityczne? Wszystkich ich zespala duch pędu do koryta. Gdyby było inaczej to chyba Polska zmieniałaby się na lepsze. Zmienia się tylko sytuacja materialna naszych polityków. Na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się spodziewam,że hazardziści zrezygnują z kandydowania "tego knota"i będą mieli spokój.Nie wyobrażam sobie Zydowki za pierwszą "Damę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
A ja się spodziewam,że hazardziści zrezygnują z kandydowania "tego knota"i będą mieli spokój.Nie wyobrażam sobie Zydowki za pierwszą "Damę".
Ja też i nawet gdybym miał zagłosować na kandydata z SLD to zagłosuję a na Sikorskiego ani ja ani moja rodzina głosu nie odda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, Sikorski uważa że jak jego żona jest żydówką to już chociażby z tego powodu nie można o niej mówić źle. Faktem jest że przecież Zydzi mają na wszystkim kontrolę i Sikorski się chyba wstydzi że się sprzedał Żydom za miskę soczewicy czytaj ożenił się z Ż.
No a tate naczelny rabin Nowego Yorku jego obietnice musi wyegzekwować bo trudno bez jakiś konkretnych obietnic popełnić taki mezalians no chyba że w jego dalszej familii ktoś wcześniej się z żydami skoligacił bo co by nie mówić to w tamtych czasach siedzieć w Anglii i coś tam studiować na niby Oksfordzie , to mimo że to tylko filia ale koszty pobytu itd. ktoś za to płacił -a normalnego obywatela na coś takiego stać by nie było ? więc ja tam w ten jego życiorys nie bardzo wierzę bo kto mógł sobie na takie ekstrawagancje pozwolić ? Chyba że to jeden z tych co uczepieni pod tirem wyemigrował ale nadal pozostaje kwestia sponsoringu choć Polonia tam szczera i chętna do pomocy ale nic w tej kwestii nikt nie wspomina ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...