Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowany 2-letni Marcelek zmarł po miesiącu walki o życie

Utworzony przez Pierdun z Konopielki, 16 marca 2015 r. o 21:15
Kiedyś prawo było proste: "Śmierć za śmierć, żeby nie było zamętu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu jest takich Marcelkow w Polsce, ale poprzez strusia mentalnosc Polakow ich dziecinstwo jest przekreslone..... Nic nie widze, nic nie slysze, nic nie mowie.... Tylko jak polska flaga zostaje podeptana to wychodza na ulice. Hipokryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić tego dzieciobójcę i kata! Takie bydlak to bydlak pokroju członków Einzatzgruppen SS. Jak można zamordować i zadręczyć w takim cierpieniu dwuletnie bezbronne dziecko.?!!!!! A sądziedzi nie chcieli się wtrącać. Drugie bydło.... dlaczego w tym kraju nie ma kary  śmierci dla bydła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje zazwyczaj niosą wielką samotność dziecka, cierpienie w jego małym świecie bo pomocy brak, matka hm...nie chcę oskarżać ale powinna bronić dxiecko, na pewno już wcześniej ten człowiek bił, pewnie bił i ją ale starając się zrozumieć ofiarę Wołam do wszystkich matek, bije, pije, molestuje ZABieRaJ DzIECI iUCIeKAJ.gdzie?ksiądz, policja,pomoc społeczna,rodzina, szukaj pomocy i UCIEKaJ na pewno ktoś wskaże jakieś bezpieczne miejsce .każde inne niż dom z katem będzie lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sama wyrosłam w domu z alkohplikiem agresywnym, to było piekło moje życie było piekłem, pomocy ZERO, sąsiedzi?jakbyśmy mieszkali na bezludnej wyspie nikt nigdy nie przyszedł nie zapytał czy pomóc jak pomóc NIC!!! Pozostaje tylko matka to ona musi znależć siły i walczyć. Mama w końcu wniosła sprawę do sądu o znęcanie fizyczne i psychiczne, kat ojciec dostał zawiasy i przestał pić... wystrarczyła wizja więzienia...kobiety szukajcie pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************  SASIEDZI   WSPOŁMORDERCY   CHŁOPCA ! **************************************   Sąsiedzi  Jesteście  współwinni  zamordowania   dziecka !!! .    Nie  macie  serca  ani  sumienia  pa trząc  na  mordowanie  bezbronnego  dziecka !!! .    Nikt  od  Was  nie  wymagał  czynnej  interwencji i wejście  do  mieszkania   ALE   KROTKI   TELEFON   NA   POLICJE   kaźdy  mógł   wykonać !.      A  tak   Macie  na  sumieniu  to   NIEWINNE   DZIECKO ! .   WSTYD ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...