Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skierniewice: Policjanci zaskoczyli kiboli. Ustawka w lesie się nie udała

Utworzony przez EnriGo, 15 czerwca 2013 r. o 15:44
Chcą sie prać po ryjach, niech to robią w lasach, bo to im potrzebne do życia, zrozumcie !! Teraz ta agresja wyjdzie na miasto, zdewastują wspólne mienie i tego powinni dokonać - niestety - by pokazać swoją racje, na temat tego sportu.  Mieli ochraniacze i byli przygotowania więc komu oni przeszkadzają ? To normalny sport - extremalny - (dla niektórych nie zrozumiały), nie wiem czy mają jakiś kodeks honorowy (nie bić leżącego, nie używać broni białej i innej), ale by się przydał...   Już niedługo Policja będzie interweniować jak pudzian będzie sie lał na KSW;/ przecież to to samo ? Ale Legalne?! Bo za kase.. Dla mnie to nie zrozumiałe, że im tego zabraniają, Weś mi jakiś mądry przeciwniku tego SPORTU (najlepiej policjant byłby dobry :) )  wytłumacz co Ci ludzie szkodzą ?   To wiadome od lat że jak sie komuś coś zabroni to przyjdzie x2 osób i to zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie niech sie leja co to przeszkadza?? Lepsze to niż zadymy na stadionie lub ana mieście przynajmniej nikt postronny nie ucierpi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą sie prać po ryjach, niech to robią w lasach, bo to im potrzebne do życia, zrozumcie !! Teraz ta agresja wyjdzie na miasto, zdewastują wspólne mienie i tego powinni dokonać - niestety - by pokazać swoją racje, na temat tego sportu.  Mieli ochraniacze i byli przygotowania więc komu oni przeszkadzają ? To normalny sport - extremalny - (dla niektórych nie zrozumiały), nie wiem czy mają jakiś kodeks honorowy (nie bić leżącego, nie używać broni białej i innej), ale by się przydał...   Już niedługo Policja będzie interweniować jak pudzian będzie sie lał na KSW;/ przecież to to samo ? Ale Legalne?! Bo za kase.. Dla mnie to nie zrozumiałe, że im tego zabraniają, Weś mi jakiś mądry przeciwniku tego SPORTU (najlepiej policjant byłby dobry :) )  wytłumacz co Ci ludzie szkodzą ?   To wiadome od lat że jak sie komuś coś zabroni to przyjdzie x2 osób i to zrobi!
  Idiota, jaskiniowiec czy prowokator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chca sie lac w ustronnym miejscu - nie ma mozliwosci zeby ktos postronny nie ucierpial. madre zachowanie, nie widze w tym nic zlego. jak ktorys umrze w wyniku obrazen to i tak zadna strata dla spolenczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps. lasu sie nic nie stanie. najwyzej przyspiesza rozklad biologiczny grubszych galezi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sie wybiją  będzie ich mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...