Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklepy internetowe oszukują klientów

Utworzony przez juzeff, 22 grudnia 2011 r. o 08:59
Następną wpadka. Tytuł artykułu sugeruje jakoby wszystkie @sklepy oszukiwały. To tak jakby powiedzieć ,że Polacy to nieroby a Włosi to próżniaki(z całym szacunkiem) Radze autorowi aby używał adekwatnego języka do opisywanych zdarzeń. A w ogóle nazywa się to BRAK PROFESJONALIZMU i BYLEJAKOŚĆ ..I tyle. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzeff napisał:
Następną wpadka. Tytuł artykułu sugeruje jakoby wszystkie @sklepy oszukiwały. To tak jakby powiedzieć ,że Polacy to nieroby a Włosi to próżniaki(z całym szacunkiem) Radze autorowi aby używał adekwatnego języka do opisywanych zdarzeń. A w ogóle nazywa się to BRAK PROFESJONALIZMU i BYLEJAKOŚĆ ..I tyle. Wstyd.
hehe,a to się nazywa lenistwo żeby nie doczytać całego artykułu . To co? ksiązkę też Pan ocenia po okładce i czyta tylko tytuł? Już chyba nie ma się Pan czego czepiac:D Poza tym artykuł mówi prawdę, tylko czasami trudno sprawdzić takiego sprzedawcę.Ja ostatnio naciełam sie na serwisie aukcyjnym trzy razy . Serwis reklamuje "SPOKÓJ Z PREZENTAMI" u mnie ten spokój zakonczyl sie 1 NEGATYWEM za mojego neutrala( plus chamskie odzywki sprzedającego), 2 paczkami które na szczęście udało mi się odesłać ( 1 produkt podrabiany , 2 produkt stary , zwietrzały i zmętniały). Mikołajki nie wypaliły, a jestem na serwisie od 2004 roku wiec raczej wiem co sprawdzać i kupowałam u ludzi z samymi pozytywami. Ale tam jest terror pozytywnych komentarzy, bo to sprzedajacy jako drugi ocenia- jak napiszesz coś źle to odwetowego negatywa dostaniesz tak jak ja za komentarz neutralny bo kupilam produkt ,na który czekalam dwa tygodnie :/ egh. WNIOSEK- na SERWISIE AUKCYJNYM juz nie kupuje , wole sprawdzone sklepy netowe bo koszty odsłyania , wymiany towaru przewyzsza pozorne oszczednosci. Pozdrawiam i spokjojnych Świąt:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wole sprawdzone sklepy netowe .." sama Pani napisała - czyli co - uważa Pani że tytuł jest adekwatny ,czy nie. Bo juz nie rozumiem. Ja tez miałem kilka wpadek, nie mam sklepu Internetowego , ale uogólnianie niczemu nie służy. Czyż nie? Wszystkiego Najlepszego z okazji świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzeff napisał:
"...wole sprawdzone sklepy netowe .." sama Pani napisała - czyli co - uważa Pani że tytuł jest adekwatny ,czy nie. Bo juz nie rozumiem. Ja tez miałem kilka wpadek, nie mam sklepu Internetowego , ale uogólnianie niczemu nie służy. Czyż nie? Wszystkiego Najlepszego z okazji świąt.
Ogólnianie służy tutaj tylko zasygnalizowaniu tematu treść artykułu wyjaśnia natomiast szczegóły Inczej to by był Faktwschodni "Sklep X( lat 10.), oszukał! strzeżcie się ! "- i tak codziennie, do znudzenia. Mysle ża artykuł w DW służy jedynie przestrodze, aby uważać. Jeśli chodzi o mój post odnośnie sklepów to podkreślam sytuacje gdzie sprzedający mieli same pozytywne komentarze a jednak było jak opisałam :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...