Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
Szok....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły czas reakcji - ponad godzina od premiery tak ważnego newsa. Ciekawe gdzie był redaktor dyżurny Tak czy siak, WIELKA TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże!!! Nikt nie przeżył!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę w to uwierzyc.. nie mogę tego ogarnąc umysłem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne. Będzie żałoba narodowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć ! Przez Katyń znowu zginęło tyle Polaków! i to jeszcze prezydent ( Był jaki był, ale śmierci mu nie życzyliśmy! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły czas reakcji - ponad godzina od premiery tak ważnego newsa. Ciekawe gdzie był redaktor dyżurny Tak czy siak, WIELKA TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM WSTRZASNIETA . I CHOC W Autobusie przed 15 minutami uslyszalam :" NAJPEPSZY PREZENT Putina DLA Tuska i PO ", to uwazam, ze polska polityka od dzis bedzie wygladac inaczej, i Po rowniez wiele straci... A Palikot nie bedzie robil fiesty na Starym Miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO TO KIEROWAŁ SAMOLOTEM ???!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę w to uwierzyc, taka wielka tragedia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest aż nieprawdopodobne.... :( "Memento mori"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia.... największa katastrofa w Polsce od kilkudziesięciu lat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam To jest wielka tragedia. Ja osobiście nie lubiłem naszego prezydenta ale tekiej śmierci nie życzyłbym mu nigdy, zresztą nikomu. Brak mi słów i nie mogę w jakiś składny sposób pisać bo tak mnie to szokuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłonęli żywcem, ciekawe co wtedy rosyjscy ratownicy robili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
NAJPEPSZY PREZENT Putina DLA Tuska i PO ", to uwazam, ze polska polityka od dzis bedzie wygladac inaczej, i Po rowniez wiele straci... A Palikot nie bedzie robil fiesty na Starym Miescie
To wielka głupota co usłyszałaś aż żal czytać tego ale wielka szkoda Tych wszystkich co zginęli[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Lech Kaczyński był pomimo wszystko najbardziej godnym tego urzędu po roku 80-tym. Biedna Polaska, teraz PO pokaże pazury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu nie byli w stanie tak szybko ugasić pozaru... robili co mogli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...byli jacy byli... niech im Bóg wybaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego samolot lądował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...