Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobieszczany Kolonia > Czterech rannych w wypadku. Objazdy.

Utworzony przez Nika, 24 czerwca 2008 r. o 13:06
No straszny wypadek, helikopter, karetki...dużo policji szkoda ludzi, młode chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszczęscie Wszycy zyją, tylko z Jednym Chlopakiem Jest cięzko:/ ale wyjdzie z tego! tylko dla kierowcy audi ktory jechal ponad 150 km/h na tej drodze dopuszczalna predkosc to 70 km/h........ a przez niego taka lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rendt nie wiesz ile jachał tak naprawdę więc nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jak było!!! nawet jeżeli jechał i 200 to wina jest po stronie kierowcy z golfa!!!! wymusił pierwszeństwo przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkaudi ty chyba jestes chory jakis lub niedorozwiniety. nie raz wyjezdzalem z tej drogi jest tam dobra widocznosc po pierwsze, po drugie jesli nawet mu wyjechali to gdyby tyle goscio nie jechal to nie byloby wogole zadnego wypadku bo by spokojnie zdazyli, po trzecie oni juz byli na swoim pasie wiec mysl co piszesz, po czwarte jesli jak juz by w nich udezyl przy predkosci taka jaka jest dopuszczalna 70km/h to nie bylo bytak z nimi zle przynajmniej tym dwóm, ktory jedden z nich jest w ciezkim stanie, Wiec sie walnil w łeb a nie kogos tu bedziesz krytykowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkaudi.pl napisał:
rendt nie wiesz ile jachał tak naprawdę więc nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jak było!!! nawet jeżeli jechał i 200 to wina jest po stronie kierowcy z golfa!!!! wymusił pierwszeństwo przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jakaś poje****a jesteś moze jak by audi uderzył w TIRA to by zobaczył co by z niego zostało a tak chłopaki przez głupka cierpią bo jakby nie to ze tak szybko jechał nie było by wogóle tego wypadku jak nie wiesz to wogóle nie wypowiadaj sie na takie tematy najlepiej jezdzic 200 na godz, powybijac ludzi i za to nie odpowiadac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie rozumiem nad czym ta dyskusja i tak o wszystkim zadecyduję sąd.Kierowca Audi to mój znajomy i on twierdzi ze oni byli na pasie ale nie na swoim!!! I Skąd te przypuszczenia ze jechal aż 200????? tyle to niewiem czy kubica mógłby jechac na tym zakręcie!więc nikt nie jest taki głupi zeby tyle jechac na zakręcie!Fakt ze Jechał szybko ale kto z nas nie jezdzi szybko!! A Skąd wiadomo czy Kierowca golfa jak to młodzi nie chciał szybko wyjechac i zdążyc przed audi! Przypuszczenia!!!! I wiadomo ze szkoda Wszystkich rannych bo zycie jest najwazniejsze! ale nie wiem skąd u ludzi taka agresja na to ze "a może" (bo ktoś tam powiedział) itd bzdura. Każdy z nas popełnia grzechy dlatego moze czasem warto sie powstrzymac od napisania czegokolwiek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemek napisał:
Ale nie rozumiem nad czym ta dyskusja i tak o wszystkim zadecyduję sąd.Kierowca Audi to mój znajomy i on twierdzi ze oni byli na pasie ale nie na swoim!!! I Skąd te przypuszczenia ze jechal aż 200????? tyle to niewiem czy kubica mógłby jechac na tym zakręcie!więc nikt nie jest taki głupi zeby tyle jechac na zakręcie!Fakt ze Jechał szybko ale kto z nas nie jezdzi szybko!! A Skąd wiadomo czy Kierowca golfa jak to młodzi nie chciał szybko wyjechac i zdążyc przed audi! Przypuszczenia!!!! I wiadomo ze szkoda Wszystkich rannych bo zycie jest najwazniejsze! ale nie wiem skąd u ludzi taka agresja na to ze "a może" (bo ktoś tam powiedział) itd bzdura. Każdy z nas popełnia grzechy dlatego moze czasem warto sie powstrzymac od napisania czegokolwiek..
to dlaczego ty sie nie powstrzymales od napisania czegokolwiek a czy młody to oznacza ze jezdzi nieostrożnie najlepiej wine zgonic na niego bo po prostu jest młody ja wiem i wszyscy którzy tam byli wiedzą ze nie jest to wina kierowcy golfa ale wiadomo że pieniądze mogą załatwic wszystko nawet fałszywych swiadków jakby bylo pewne ze zawinił kierowca golfa to nie byloby sprawy w sądzie a tak widac ze cos jest nie tak ja wiem ze byli już na swoim pasie a kierowca audi może sobie mowic jak chce zeby nie odpowiadac za to co zrobil przeciez mógł ich tam powybijać wiekszosc wypadków jest spowodowana nadmierną predkoscia a i nie każdy jezdzi szybko bo mądrzy licza się z życiem innych ludzi nie tak jak kierowca audi...kubica by na golfa nie wjechał nawet jadąc 300 na godz...i jeszcze jedno kierowca audi chyba jednak jest głupi bo wiadomo ile jechał na tym zakręcie przy ograniczeniu predkosci i teraz niech nie gada głupot człowiek bez sumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bylem zaraz po zderzeniu tych dwóch samochodów na miejscu i jesli kierowca audi twierdzi ze to nie jego wina to dlaczego zaraz po wyjsciu z rozbitego samochodu krzyczał "co ja narobiłem" wiec teraz wiadomo ze probuje odwrocic wine od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie byli na swoim pasie to golf nie bylby uderzony z przodu tylko z boku. Nie moge tego pojac, ze gosc chce sie wymigac z tego co zrobil no nie moge zrozumiec. Ciekawe co by zrobil jakby to ktos tak zawalil w kogos z jego bliskiej osoby i tak ciezko ranny do tej pory lezal w szpitalu. Zrobilby wszystko, zeby to ktos za to odpowiedział. Własnie a on ku*** robi wszystko (jego audi nawet nie było na ekspertyzie- tylko poszło na złom i nie ma po nim sladu- niewiem łapówki, znajomości), rzeby zwalic wine na kierowce z golfa. A Kamil- do tej pory lezy nieprzytomny. JAkbym dorwał goscia to chyba na miejscu bym udusil. Ale mam nadzieje, że to sąd(sprawiedliwy) roztrzygnie czyja była wina. Dlatego ludzie jesli ktos widzial ten wypadek idźcie na policje. Niech odpowie za to winna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkaudi.pl napisał:
rendt nie wiesz ile jachał tak naprawdę więc nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jak było!!! nawet jeżeli jechał i 200 to wina jest po stronie kierowcy z golfa!!!! wymusił pierwszeństwo przejazdu.[/quote] Chyba nigdy nie byłeś w sytuacji spotkania się z pędzącym samochodem. Jeśli jechał 150, a dozwolone jest tam 70, to włączający się do ruchu ma ponad 2 razy mniej czasu na manewr; przy takim przekroczeniu prędkości ma prawo nieprawidłowo ocenić czas niezbędny na wykonanie manewru; a jeśli dodatkowo ograniczona jest widoczność, to jest bez szans. [quote name='przemek' post='36138' date='14.07.2008, 18:17'](...) Fakt ze Jechał szybko ale kto z nas nie jezdzi szybko!! (...)
Ja też czasem jeżdżę szybko, ale nigdy w miejscach, gdzie jest słaba widoczność, albo gdy z bocznej drogi wyjeżdża jakiś samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...