Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż prezydencki dla GW: Żuk 43 proc, Piotrowski 14 proc.

Utworzony przez zorro, 22 listopada 2013 r. o 07:36
Sondaż GW jest jak gówno prawda - okropnie wiarygodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby Dziennik nie był w stanie przeprowadzić sondażu tylko kalkuje go za wyborczą! wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWiazdę Śmierci promujecie??? Napiszcie o holocauście Palestyńczyków,a nie wspieracie żydostwo! Zróbcie wywiad z Muchą----ile nakradła i dlaczego tak mało? Precz z Szechterem!!!-----przegrał z Ziemkiewiczem w sądzie. Żaden Polak nie kupuje GWiazdy Śmierci.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż GW jest jak gówno prawda - okropnie wiarygodny
  Tu nie trzeba sondaży, żeby było wiadomo jakie poparcie ma Żuk. Po nieudacznikach - poprzednikach to chyba jasne, że lublinianie go chcą.   Widzę u Ciebie myślenie części mieszkańców - nie ważne kto, ważne by z PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta po prostu zaczyna kampanię tymczasem z "sondażu" wynika że Żuka popierają aż 172 osoby... i nic ponad to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy zostaną ujawnione PO-wskie układy i układziki POparcie spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz za ohydny artykul majacy na celu przygotowanie gruntu do walki z mieszkancami miasta pelnymi pokory do prawdy i wiary naszych ojcow. Przy nieszczesciu wyboru ponownego PO, a wiec Zuka na to stanowisko mozemy zapomniec o szybkim dokonczeniu sprawy budowy naszego kosciola i innych tak bardzo potrzebnych inwestycji sakralnych. Miasto zawsze bylo, jest i musi zostac grodem ludzi oddanych Chrystusowi i jedynej laczacej narod wiary katolickiej. Zadaniem nas wszystkich jest doprowadzenie do radykalnych zmian w Ratuszu. Chcemy naszej Polski bez obcych i nie zawsze przychylnych chrzescijaninom wladz. Polska dla prawdziwych Polakow, a nie ludzi majacych za nic potrzeby duchowe. Walka o moralnosc spoleczenstwa i sprawiedliwosc spoleczna musi byc kontynuowana. Gazeta Wyborcza w tym wypadku sugeruje wielka katastrofe i zastanowic sie nalezy, kto to popiera i dlaczego w miescia nadal maja prawo mieszkac ludzie czytajacy cos takiego, jak obca nam gazeta codzienna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWiazdę Śmierci promujecie??? Napiszcie o holocauście Palestyńczyków,a nie wspieracie żydostwo! Zróbcie wywiad z Muchą----ile nakradła i dlaczego tak mało? Precz z Szechterem!!!-----przegrał z Ziemkiewiczem w sądzie. Żaden Polak nie kupuje GWiazdy Śmierci.
gdybym uwazala sie za taka bojowniczke o Wolnosc Nasza i Wasza, to po porstu wyemigrowala bym do owej Palestyny i walczyla przeciw realnym, jak i wyimaginowanym wrogom. Co zas do oskarzenia J.Muchy o kradziez, mam cicha nadzieje, ze pozwie Ciebie do sadu. Ty wydajesz mi sie byc zakompleksionym nieudacznikiem i stad tez usilne szukanie usprawiedliwienia dla samego siebie... wez sie do pracy, albo do rzetelnej nauki, a los odmieni sie diametralnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie.  nie ważne skąd. ważne żeby coś robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udał się Prezydent LUBLINA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy jesteście normalni??? KABACIŃSKI nie może startować !!!  Wymóg konstytucyjny 35 lat !!!! on ma 25 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy nieszczesciu wyboru ponownego PO, a wiec Zuka na to stanowisko mozemy zapomniec o szybkim dokonczeniu sprawy budowy naszego kosciola i innych tak bardzo potrzebnych inwestycji sakralnych"   Dokładnie. Popieram stanowisko. Powinno się NATYCHMIAST przesunąć wszystkie środki przeznaczone na budowę S17 i dróg dojazdowych na budowę kościołów. Drogi to NIESZCZĘŚCIE. Powodują wypadki drogowe i ułatwiają ludziom wyjazd z Lubelszczyzny. Miasto powinno zacząć finansować budowę jakiegoś wielkiego kościoła, czegoś większego niż Watykan tak, aby ten kościół stał sie wizytówką regionu. Pracę przy kościele miałoby tysiące mieszkańców, a potem po oddaniu w ręcę kościoła stałby się atrakcją pielgrzymkową dla ludzi z całego świata.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko specjaliści od "biało -czerwonej tęczy " ktytykuja ZUCHA ze ślepoty, głupoty .Ciągle gra ta sama STARA  płyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk bardzo dobry prezydent. Najlepszy jaki się przytrafił Lublinowi! Pan Żuk ma mój głos podczas następnych wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi Żuk być WIELKI skoro wychwala go świat podziemia (kur..y)HIT TYGODNIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...