Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Spokojna praca jest dla Polaków ważniejsza od pieniędzy

Utworzony przez finger, 9 lipca 2012 r. o 21:17
sam nie wiem spokojna praca czy kasa.... mam prace lekką spokojną niestety mało rozwojową za 1500netto mam swoj potrzeby których za te pieniądze nie potrafię zrealizować potrzeby ma moja żona i dwoje dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem kierowca ciezarowki u praywaciarza... je...łem ponad czas pracy kierowcy czasami grubo.... zawsze w nocy, a czasami mniej i czy tak czy tak mimo ze z moich wyliczen wychodzilo ze zarobie 4000 dostawalem nie wiecej niz 2000 bo jestem kawalerem i mi wiecej nie trzeba.... co ciekawe mial czysty zysk podatkow nie placil bo nie chcial dac mi umowy... zwolnilem sie i jeszcze mi obrabia d***.... wole pracowac za 1500 w normowanym czasie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk wyprzedaje firmy z większościowym udziałem skarbu Państwa w ręce prywatne, które robią z ludźmi co chcą - głównie zwalniaja i obcinają pensje - ale sam czuje się bezpiecznie - bo na Państwoym wikcie. Sprywatyzować sejm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla Polaków najważniejsza jest praca i konkretne zarobki jak na zachodzie , bez pieniędzy ani rusz , muszą być pieniądze i to duże za wykonywaną pracę to tylko politycy chcieliby żeby Polak pracował za grosze a najlepiej za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...