Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Ziobro bije Kaczyńskiego

Utworzony przez Chłop Polski, 10 czerwca 2009 r. o 10:57
Kaczyński bez Ziobry,Ziobro bez Kaczyńskiego nie wiele znaczą o czym dobrze wie autor tego artykułu.WBIJANIE KLINA to cecha narodowa ale czy czysto Polska?A może komuś w myśl przysłowia"GDZIE SIĘ DWAJ BIJĄ TAM TRZECI KORZYSTA"zależy na tych niesnaskach?.Ja myślę,że prawdziwi Polacy powinni się porozumieć-zjednoczyć i ostatecznie pokazać temu trzeciemu czym się kończy WKŁADANIE PALCA MIĘDZY DRZWI A FUTRYNĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to informacja brzmi" brak komentarzy"skoro skomentowałem? a może nieprawidłowo i cenzurka zrobiła ciach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomnieliście o Cimoszewiczu -Ja myślę,że jego stały elektorat nigdy mu nie wybaczy kumania się z PO i już jest PO Cimoszewiczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Wspomnieliście o Cimoszewiczu -Ja myślę,że jego stały elektorat nigdy mu nie wybaczy kumania się z PO i już jest PO Cimoszewiczu.
Na czym zresztą zależało PO.Tylko że taki szczwany lis (nie mylić z Tomaszem) dał się na taki lep złapać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego piszesz sam do siebie, cos z glowka nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWDZ , KIM SA KANDYDACI NA POLSKIM NIEZALEZNYM PORTALU WWW.POLONICA.NET W DZIALE LISTA ZYDOW- ZYDOKRACJA W ZNIEWALANEJ POLSCE. www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...