Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowiec: Nie dla supermarketu. Na działce chcą postawić krzyż

Utworzony przez mosquito, 6 sierpnia 2010 o 11:30
wielkość wiary dorównuje głupocie elektoratu !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja pojadę i ruszę ten krzyż, który w obecnej Polsce już nic nie znaczy. Może kiedyś to był symbol czegoś wzniosłego ale teraz to zwykłe dwa patyki. Zresztą i tak mam gdzieś wszelkie zabobony i gusła.
0
chory i naród, przy pomocy krzyża chcą walczyć z tym co im się nie podoba. Krzyż narzędziem walki ???? Szok, teraz to juz wszystkie można sie spodziewać.
0
Dubrze gudata chopy.Pustawta krzyż bo pamiętajta,ży tu nie symbul chrzyścijoństwa ino "ryba" nim ji.
0
Boże , Ty widzisz i nie grzmisz ?
0
A po co pisuarom miejsca pracy. Przecież i tak wolą żyć z zasiłków. Normalny człowiek siedzi w pracy i nie ma czasu na takie rzeczy. ALe pisuarom na zasiłkach się nudzi w domu więc szaleją.
0
Likwiduję Krzyże... Tanio.
0
To sa popłuczyny rządów PIS i Kaczyńskich najbardziej nieudanych polityków w historii.Zniszczyli i niszczą w Polsce to co wywalczyliśmy krwia i uporem,a pomaga im w tym kler szkodnik demokracji.
0
http://www.joemonster.org/filmy/27445/Marge_Simpson_a_sprawa_krzyza
0
A tu zbiór humoru krzyżowego z ostatnich dni: http://www.wiertarka.fotolog.pl/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: