Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis powszechny 2011: Spisz się przez internet. Już tylko dzisiaj

Utworzony przez Gość, 16 czerwca 2011 r. o 21:19
A jak się nie spiszę to co się stanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że mało osób wypełnia przez internet skoro ich strona nie działa.. buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, dziwny jakiś jest ten artykuł i ma dziwne statystyki, a do tego, pomimo, że na taki "samospis" w wersji podstawowej, wystarczą trzy minuty powinien on (owy artykuł) być opublikowany na tydzień przed, a nie tak jak tu na cztery godziny przed końcem.
O ile spis internetowy idzie powoli, to rachmistrzowie kończą pracę. W Lubelskiem przepytali już ponad 90 proc. mieszkańców, wytypowanych do spisu rozszerzonego.
- spis internetowy idzie znacznie szybciej niż tradycyjny, bo część danych jedynie wystarczy przeczytać i potwierdzić gdyż są pobrane i wklepane do systemu z baz urzędów - spis internetowy widać u nas jest nie popularny, a szkoda, szkoda też, że DZ. jakoś specjalnie mu w tej popularności nie pomaga - rachmistrzowie kończą spis rozszerzony, a co z tym zwykłym? bo po tym artykule naszła mnie taka myśl, że kto się sam z tych 80% spisał to fajnie, a reszta pozostanie nieodwiedzona i niespisana.
Gość napisał:
Nic dziwnego, że mało osób wypełnia przez internet skoro ich strona nie działa.. buhahaha
było na to przecież 2,5 miesiąca czasu i bez problemu można było się przez ten czas spisać, no to teraz nagle ludzie się obudzili, pogratulować i czekać na rachmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie stanie jak sie nie spisze? jak mnei nie bedzie wd omu jak przyjdzie rachmistrz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka - na stronę internetową ciężko wejść, zresztą dlaczego mam odwalać za kogoś robotę. Siedzę całymi dniami w domu i klawy pies nie widział rachmistrza spisowego. zapewne już dawno wziął kasę za wysłuchanie moich zeznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytałem dużą liczbę moich znajomych - u nikogo nie było spisywacza i nie spisywali się przez internet. Ciekawe kto za to wziął kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa normalne jaja zeby nie szlo zalatfic przez internet bo sa zawiechy i do tego strasza kara kpiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miglanc napisał:
prawda jest taka - na stronę internetową ciężko wejść, zresztą dlaczego mam odwalać za kogoś robotę.[/quote] a klawisze na pilocie od telewizora też Ci ciężko wciskać? Bo jakoś napisać na forum dwa zdania to dałeś radę, ale spisać się samemu to nagle jest wieeelki problem. Potrzebujesz kontaktu z ludźmi to rusz pupkę i wyjdź z domu.
Gość napisał:
to sa normalne jaja zeby nie szlo zalatfic przez internet bo sa zawiechy i do tego strasza kara kpiny.
kolega się spisywał wczoraj i nie miał żadnego problemu, ja to zrobiłem dawno temu i również poszło szybko i gładko. 2,5 miesiąca to naprawdę była kupa czasu, ale co tam... [quote name='Gość' timestamp='1308253011' post='490412'] co sie stanie jak sie nie spisze? jak mnei nie bedzie wd omu jak przyjdzie rachmistrz?
w teorii złamiesz prawo i ustawę, w praktyce nie wiadomo. Nie zawahałbym się zaryzykować stwierdzenia, "że nic".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższy wtorek 14 czerwca, z pomocy będzie można skorzystać w III Liceum Ogólnokształcącym w Zamościu. dodano: 16 czerwca 2011, 19:45 nie ma to jak dobry dziennikarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze dzisiaj wypełniłem ... ale nic tam nie widziałem o bardziej rozbudowaną ilość pytań tak to bym zrobił i tamto... PS. deb***ny serwis wykonanie techniczne itd. itp. beznadzieja ... PS2. Brat się chciał jeszcze teraz spisać a ja chciałem zrobić pełniejszą ankietę ale ich strona nie działa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
Szczerze dzisiaj wypełniłem ... ale nic tam nie widziałem o bardziej rozbudowaną ilość pytań tak to bym zrobił i tamto...
bo to jest loteria - 80% ludzi ma wersję podstawową, a wylosowane 20% dostaje ten formularz rozbudowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...