Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mówisz i masz. Element dyskusji w opisie zdjęcia. Z tą nienawiścią nie masz racji. Wierzę w to, co nauczał Jezus Chrystus i kocham Polskę, w odróżnieniu do ojca magistra, doktora, dyrektora....  :lol:  :lol:  :lol:
  Kochasz Polskę, kochasz Jezusa to udowodnij to to tutaj, Daj przykład że rok Miłosierdzia i Kościół w Polsce to Twoja ostoja, bo jak jesteś w sekcie i mówisz o milosci Jezusa to tak jakby diabeł chciał mnie pokropić swięconą wodą....Zdięcia wstawiasz idiotyczne, argumenty masz żadne,a powielasz paszkwile i kłamstwa. Obawiam się ze z Ciebie taki Polak jak i z Grossa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stryjek (Ojciec, Wujek - wybierz właściwe) Rydzyk rządzi teraz całym durnym narodem. Naczelnik wchodzi mu w d...pę, ministrowie i pani premier również. Ciekawi mnie bardzo kiedy nastąpi tąpnięcie i Polacy zrozumieją jak wielkim hipokrytą i złodziejem (świadectwa udziałowe na ratowanie stoczni) jest to indywiduum!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300ml durakom ni przeszkadzało na Muzeum Żydów. przeszkadza 20ml na uczelnie polską o.Tadeusza, nie przeszkadzały pieniądze na PAN gdzie wąska grupa niby profesorków uczyniła sobie z dotacji publicznych milionowe dochody z grantów które nic gospodarce polskiej nie dawały Durakom nie przeszkadza ganiający z falusem po ulicach za nasze podatki nijaki Pietrasiewicz. To chyba taka natura terażniejszych targowiczan
300 milionów na muzeum Żydów to i tak niewiele w odniesieniu do wartości, które naród żydowski wniósł cywilizacyjnie narodowi Lachów !!! Gdyby nie Żydzi ,to do dziś Lachy jadłyby z jednej miski kartofle bryzgane zsiadłym mlekiem -dokładnie jak przed ii WŚ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzę w nauczanie Jezusa Chrystusa, a nie przykład życia dawany przez faryzeuszy. "nauki słuchajcie, czynów nie naśladujcie"
  Targowica!!!   RZECZ O TYM JAK OBYWATELE POLSCY UKARALI STRYCZKIEM ZDRAJCÓW Przygotowane były żądania (wśród nich powieszenia zdrajców), które w obecności tłumu przekazano prezydentowi Warszawy Wyssogocie Zakrzewskiemu. Nie wiadomo, z jakiego powodu dokonano takiego wyboru, ale spośród dużej grupy aresztowanych wyselekcjonowano cztery osoby, wśród nich biskupa inflanckiego Józefa Kossakowskiego (1738-1794), i przewieziono z wieży prochowni do ratusza. Więźniowie przejść musieli przez szpaler uzbrojonego w kosy, piki i szable tłumu. „Biskup Kossakowski ze spuszczonymi oczami, nachylony przechodził szeregi ludu”. Powieziono następnie Kossakowskiego do kościoła Bernardynów, aby zdjąć z niego święcenia kapłańskie. Kiedy prowadzono go do szubienicy, tłum szarpał go, bił, pluł na niego, zdzierał z niego odzienie, ale biskup na to nie reagował. Krzyczał za to przez całą drogę, że obok niego zawisnąć powinni inni. Wspominał biskupa płockiego Szembeka, biskupa poznańskiego Okęckiego i prymasa Polski Michała Poniatowskiego.   Za zdrajcę lud Warszawy uważał również królewskiego brata, prymasa Polski Michała Poniatowskiego (1736-1794). W nocy z 27 na 28 czerwca 1794 r. przed pałacem prymasa postawiono szubienicę. Jej widok, mówi jedna z wersji opowieści, miała przyprawić prymasa o takie przerażenie, że umarł. Inna powiada, że rodzina królewska w zaistniałej sytuacji postanowiła ułatwić krewnemu godną śmierć i podała mu truciznę.    Kolejnym agentem, ukaranym śmiercią, był biskup wileński Ignacy Massalski (1727-1794), powieszony 28 czerwca.   
    Kochasz Polskę Polonus? Kochasz Jezusa to udowodnij to tutaj Polonus! Daj przykład że rok Miłosierdzia i Kościół w Polsce to Twoja ostoja, bo jak jesteś w sekcie i mówisz o milosci Jezusa to tak jakby diabeł chciał mnie pokropić swięconą wodą Polonus. Zdięcia wstawiasz kopiując, idiotyczne, argumenty masz żadne,a powielasz paszkwile i kłamstwa Polonus.  Obawiam się, nieee..... nie obawiam się, jestem tego pewien, ze z Ciebie taki Polak jak i z Grossa. To widać po jedzie i nienawiści do nas POlaków polonusie (żaden POlak nie powie o sobie polonus).   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara, którą wyznaje pisowski kościół jest mi obca. Kult bożków jest mi obcy. Ilu z was tzw. katolików i najlepszych Polaków, obchodzi miesięcznice śmierci Jana Pawła II, własnych rodziców lub dziadków? HERETYCY, HERETYCY, PO TYSIĄCKROĆ HERETYCY MACIE SWOICH BOŻKÓW. SĄD BOŻY WAS NIE MINIE!!!
  pamięć nazywasz herezją? Ciekawe, ale weź Ewangelię do ręki i sama poczytaj. Ta jak piszesz herezja dała mi życie gdy nawet lekarze stracili nadzieję. Ale niech ci będzie, Bóg osądzi. Ale zaniechanie, godzenie się na zło i to swiadome jakie czynisz to Ciebie przed tym sadem też nie obroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  głupiś Waść statułkę bezapelacyjnie przyznano red. tfuuuu Lisowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytny biznesmen i bardzo inteligentny, a takich w sumie warto wspierać . To , że wykorzystuje pewien mechanizm nauki "utopii" głoszonej przez śp.geniusza Chrystusa,  to nie należy mu mieć za złe. WIADOMO WSZAK -JAK ŚWIAT ŚWIATEM MĄDRY BĘDZIE PANOWAŁ NAD GŁUPIM ,BO TYCH PIERWSZYCH SĄ JEDNOSTKI, A TYCH DRUGICH...JUŻ MILIARDY !!!
  Trochę się z Tobą zgadzam, bo najłatwiej to nic nie robić....Ale już z Twoją ideologią nie! Gdyż wpojono w nas Polaków ze jak coś robimy dla Polski to już obciach, że jak bronimy naszych praw to oszołomstwo...Dlaczego? Bo nigdy pakt Ribbentrop-Mołotow nie został wypowiedziany czy anulowany, a współpraca przy rurze północnej pokazuje gdzie jest prawda. Watrto tylko nad tym się zastanowić, a wtedy swiat ma zupełnie inne kolory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacą Ci z Corner Media Grop byś manipulował wpisami osiołku? Bo za to jak wiem DW moze bardzo drogo kosztować a Ciebie szczególnie! To nie groźba, to ostrzeżenie, drugi raz i już ciebie zgłaszam. Tak możesz sobie robić z kolegą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300ml durakom ni przeszkadzało na Muzeum Żydów. przeszkadza 20ml na uczelnie polską o.Tadeusza, nie przeszkadzały pieniądze na PAN gdzie wąska grupa niby profesorków uczyniła sobie z dotacji publicznych milionowe dochody z grantów które nic gospodarce polskiej nie dawały Durakom nie przeszkadza ganiający z falusem po ulicach za nasze podatki nijaki Pietrasiewicz. To chyba taka natura terażniejszych targowiczan
  Widzisz bo im "można" bo DW np. należy do Corner Media Grup z Broklinu, i tutaj część piszacych  nawet( manipulujących wpisami) jest tak ograniczona ze nie zdaje sobie sprawy ile to ich kosztować może! A co do Targowiczan, już im się nie damy, moze nie zdążymy na uratowanie Polski, choć ja mam nadzieję ze nie obudziliśmy się zbyt późno, ale zawsze zdążymy ukarać zdrajców. Bądź spokojny Polacy i Polonia czuwa. A Tobie proponuję posłuchać Maxsa Kolonko. Usłyszysz wszystko co trzeba jak się mamy bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzisz bo im "można" bo DW np. należy do Corner Media Grup z Broklinu, i tutaj część piszacych  nawet( manipulujących wpisami) jest tak ograniczona ze nie zdaje sobie sprawy ile to ich kosztować może! A co do Targowiczan, już im się nie damy, moze nie zdążymy na uratowanie Polski, choć ja mam nadzieję ze nie obudziliśmy się zbyt późno, ale zawsze zdążymy ukarać zdrajców. Bądź spokojny Polacy i Polonia czuwa. A Tobie proponuję posłuchać Maxsa Kolonko. Usłyszysz wszystko co trzeba jak się mamy bronić.  
"Po owocach ich poznacie" -czyje to są słowa??? Z tzw. KOMUNIZMU wyjechało z tego kraju ok.190 tys.ludzi.  Przyszły nowe czasy -CZASY solidaruchów...Z tego kraju wyjechało ponad 2,5 mln uchodźców ekonomicznych !!! Nie wiem czy nawet  taka liczba wyjechała przed II WŚ ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzisz bo im "można" bo DW np. należy do Corner Media Grup z Broklinu, i tutaj część piszacych  nawet( manipulujących wpisami) jest tak ograniczona ze nie zdaje sobie sprawy ile to ich kosztować może! A co do Targowiczan, już im się nie damy, moze nie zdążymy na uratowanie Polski, choć ja mam nadzieję ze nie obudziliśmy się zbyt późno, ale zawsze zdążymy ukarać zdrajców. Bądź spokojny Polacy i Polonia czuwa. A Tobie proponuję posłuchać Maxsa Kolonko. Usłyszysz wszystko co trzeba jak się mamy bronić.  
"Po owocach ich poznacie" -czyje to są słowa??? Z tzw. KOMUNIZMU wyjechało z tego kraju ok.190 tys.ludzi.  Przyszły nowe czasy -CZASY solidaruchów...Z tego kraju wyjechało ponad 2,5 mln uchodźców ekonomicznych !!! Nie wiem czy nawet  taka liczba wyjechała przed II WŚ ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzisz bo im "można" bo DW np. należy do Corner Media Grup z Broklinu, i tutaj część piszacych  nawet( manipulujących wpisami) jest tak ograniczona ze nie zdaje sobie sprawy ile to ich kosztować może! A co do Targowiczan, już im się nie damy, moze nie zdążymy na uratowanie Polski, choć ja mam nadzieję ze nie obudziliśmy się zbyt późno, ale zawsze zdążymy ukarać zdrajców. Bądź spokojny Polacy i Polonia czuwa. A Tobie proponuję posłuchać Maxsa Kolonko. Usłyszysz wszystko co trzeba jak się mamy bronić.  
"Po owocach ich poznacie" -czyje to są słowa??? Z tzw. KOMUNIZMU wyjechało z tego kraju ok.190 tys.ludzi.  Przyszły nowe czasy -CZASY solidaruchów...Z tego kraju wyjechało ponad 2,5 mln uchodźców ekonomicznych !!! Nie wiem czy nawet  taka liczba wyjechała przed II WŚ ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzisz bo im "można" bo DW np. należy do Corner Media Grup z Broklinu, i tutaj część piszacych  nawet( manipulujących wpisami) jest tak ograniczona ze nie zdaje sobie sprawy ile to ich kosztować może! A co do Targowiczan, już im się nie damy, moze nie zdążymy na uratowanie Polski, choć ja mam nadzieję ze nie obudziliśmy się zbyt późno, ale zawsze zdążymy ukarać zdrajców. Bądź spokojny Polacy i Polonia czuwa. A Tobie proponuję posłuchać Maxsa Kolonko. Usłyszysz wszystko co trzeba jak się mamy bronić.  
A tak swoją drogą , średnio co cztery lata widzę tym młodych ,prężnych "patriotów", którzy tak bardzo chcą ratować Polskę ,że "topielców "nie widać ,za to ratowników tysiące...;-((( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak swoją drogą , średnio co cztery lata widzę tym młodych ,prężnych "patriotów", którzy tak bardzo chcą ratować Polskę ,że "topielców "nie widać ,za to ratowników tysiące...;-((( 
Po owocach to my poznajemy całe życie, ale jak sumienie umorusane to czym to ludzie mają rozpoznawać? A kto nie ma? Tylko Bóg, ale On też dał nam mozliwość godnego patrzenia na innych i siebie oraz poczucia się dzieckiem Bożym...mamy Kościół i mamy tych "którym odpuścicie... i którym zatrzymacie...w Sakramencie Pokuty. CRX  kazdy wyjazd z Ojczyzny to jest bolesne przeżycie, nikt nie wyjeżdża z przyjemności, gdy w innych krajach ludzie mogli liczyć na podobny start w Polsce zmowa z Okrągłego Stołu usadowiła sie na "wieczność". Resortowe dzieci przejęły stanowiska po rodzicach i "pociotkach" więc kto nie należał do tej zmowy a miał coś tam pod czupryną to jechał zarobić i wrócić, ale jak się okazało że powroty to tylko dalej praca dla tej mafii, to wielu znów wyjechało. Tak długo co 4 lata krzyczymy o Polsce, ale sam popatrz, ile przetrwał rząd Olszewskiego? jak mógł przetrwać Kaczyńskiego? Potem obciach w Katyniu i zamach w Smoleńsku i...dopiero teraz Polacy zadecydowali , całkowicie i bezdyskusyjnie zobowiązaliśmy PiS do robienia porzadku! I musi to robić, inaczej Polski nie będzie. Nie oceniaj tak źle nawet tych co wyjechali, za granicą robią też super pracę dla Polski. Widziałeś w parlamencie EU...Schulza szlag niemało trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarzasty zapomniał jakim draniem jest? Niech poczyta o swoim "rachunku politycznym" wspaniale opisane w "Towarzystwie Lwa Rywina" Siennickiego, kazdemu polecam, bo znów ten burek zaczyna pojawiać się w mediach. Pani Jakubowska odsiedziała już swoje, Czarzasty nie. A już obrazą dla kazdego polskiego katolika jest nazwanie "Kościołem Toruńskim" , bo to jest nic innego jak język nienawiści. Tak tak, ciągle słychać "czarni bracia, sukienkowi, jakiś kosciół, np toruński, mając doskonale na uwadzę by dzielić, różnić, podsycać nienawiść. Ten pan to potrafi, fakt....ale Polacy , bracia nie dajmy się jemu oszukać, bo księża są tacy jakie jest nasze społeczeństwo. To nie urodzeni w Watykanie czy w kosmosie ludziki, ale to są nasi synowie, nasi bracia, jak wychowaliśmy takich ich mamy, więc sami widzicie o co w tej dyskusji chodzi. Państwo nie jest świeckie, bo opiera się na wartościach najwyższych wziętych z Dekalogu! Dlaczego byle syjonista ma nas obrażać?
Państwo nie opiera się na wartościach wziętych z DEKALOGU, tylko mówi ,że należałoby się na nich opierać ...!!! Według mnie nawet obecny rząd nie uczyni z tego narodu mądrzejszego czy bogatszego !!! Co najwyżej wprowadzi nowe podatki, które początkowo nielicznym pomogą ,ale większości dadzą w kość ;-(((Mówicie "500" na dziecko !!! W porządku , za ok. 20 lat te obecnie rodzące się dzieci będą musiały stąd wyjechać ,aby przeżyć , a wy zostaniecie z potwornymi długami i brakiem nadziei...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak swoją drogą , średnio co cztery lata widzę tym młodych ,prężnych "patriotów", którzy tak bardzo chcą ratować Polskę ,że "topielców "nie widać ,za to ratowników tysiące...;-((( 
 
A tak swoją drogą , średnio co cztery lata widzę tym młodych ,prężnych "patriotów", którzy tak bardzo chcą ratować Polskę ,że "topielców "nie widać ,za to ratowników tysiące...;-((( 
Co do ratowników...widzisz sam, kto uczciwie pracuje już jest ratownikiem. Różnica w rzadzeniu PiS a pozostałych jest ogromna. Gdy stoczniowcy walczyli o nasze stocznie to ich spałowano zagazowano, górników tak samo, a już HGW dała popis przy likwidacj KDH...Bo oni uwazają naród Polski za bydło, co słuszałeś zreszto z wypowiedzi Lisa. PiS nigdy na polskiego pracownika nie posłał bandziorów, nawet jak pielęgniarki zajęły gabinet premiera. Bo rząd PiS szanuje Polaków, szanuje jako ludzi i obywateli, czego o tej POeSeLDowskiej stonce napisać nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczne ATAKI ECCLESIOFOBII z TEOFILĄ LUDZI „GORSZEGO SORTU” GŁOSZĄCYCH (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:   1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3     Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.   Tylko w styczniu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):             1) „NEWSWEEK” z dn. 31.I.2016 r. w artyKULe: Uczelnia o. Rydzyka jednak dostanie państwowe pieniądze. Sasin: Wskażemy mechanizm zgodny z prawemoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „FAKT” z dn. 31.I.2016 r. w artyKULe: Problem, skąd wziąć 500 zł na dziecko? Dla Rydzyka kasa się znajdzie oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „SUPEREXPRESS” z dn. 1.II.2016 r. w artyKULe: O. Rydzyk: Nie prosiłem PiS o te 20 milionówoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   4) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 1.II.2016 r. w artyKULe: Spór o pieniądze dla uczelni ojca Rydzyka. "Przejaw dyskryminacji" czy "spłacanie rachunków politycznych"?oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   5) „GAZETA POMORSKA” z dn. 1.II.2016 r. w artyKULe: PiS chce spłacić dług ojcu Rydzykowi [wideo, zdjęcia]oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.           ( . . . ) RESZTA NA FACEBOOK ' u   NIE WIERZYSZ? - ZOBACZ!           Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo nie opiera się na wartościach wziętych z DEKALOGU, tylko mówi ,że należałoby się na nich opierać ...!!! Według mnie nawet obecny rząd nie uczyni z tego narodu mądrzejszego czy bogatszego !!! Co najwyżej wprowadzi nowe podatki, które początkowo nielicznym pomogą ,ale większości dadzą w kość ;-(((Mówicie "500" na dziecko !!! W porządku , za ok. 20 lat te obecnie rodzące się dzieci będą musiały stąd wyjechać ,aby przeżyć , a wy zostaniecie z potwornymi długami i brakiem nadziei...;-(((
  Owszem miałbyś rację , do tej pory tak jest, naprawdę tak jest ze zadłuzenie rosło, nasze przedsiębiorstwa padały a co najwyżej powstawały hurtownie i magazyny dla niemieckich supermarketów. Jak jedziesz z Berlina na Warszawę to od razu rzuca ci się w oczy ogromny korek ciężarówek jadących do Polski, a przed Warszawą , Wrocławiem, Katowicami ogromne hurtownie. Jezeli jednak rzad zadłuża kraj jak obecnie proponuje PiS i stawia na polskie rodziny, na klasę średnią (bo ona daje zatrudnienie) to tylko im pomagać! PO rozdało resztki SLD "sprywatyzowało " złodziejsko, oni mają, nachapali się, ale ze złodzieja trudno zrobić bisnesmenna, zwłaszcza jak słoma mu z buta wystaje.Dlaczego przy budowie dróg wszędzie na świecie firmy zarabiają a u nas bankrutowały chociaż budowaliśmy drożej niż np. Niemcy? To też cud, taki sam jak z Kamińskim, zgłasza Tuskowi o nieprawidłowościach to ten nie tylko ostrzega 'kolesiów" ale napuszcza na kamińskiego cały arsenał swoich półgłupów...Drogi CRX, przy takim ukladzie nikt kto był przyzwoitym nie miał szans. Dopiero teraz jest nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo nie opiera się na wartościach wziętych z DEKALOGU, tylko mówi ,że należałoby się na nich opierać ...!!! Według mnie nawet obecny rząd nie uczyni z tego narodu mądrzejszego czy bogatszego !!! Co najwyżej wprowadzi nowe podatki, które początkowo nielicznym pomogą ,ale większości dadzą w kość ;-(((Mówicie "500" na dziecko !!! W porządku , za ok. 20 lat te obecnie rodzące się dzieci będą musiały stąd wyjechać ,aby przeżyć , a wy zostaniecie z potwornymi długami i brakiem nadziei...;-(((
  Sam widzisz to wstawianie, Danusi już popuszczają nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...