Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - pytania, odpowiedzi, arkusze z testu

Utworzony przez alka, 7 kwietnia 2010 r. o 15:07
WYDAJE MI SIE ZE JEDNAK W 11 ODP. TO A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
dzieki ale wiedzialam jak go zrobic tylko jak mnozylam 160*4 wyszlo mi 624 nie wiem jak ale chyba tak bo jak trzeba bylo pomnozyc rate przez 12 to mi wyszlo 624 i nie wiem jak to sie stalo i chyba wpisalam 624
Normalka też tak mam :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYDAJE MI SIE ZE JEDNAK W 11 ODP. TO A
Mozliwe ale jednak bym sie upierała przy ptaku :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYDAJE MI SIE ZE JEDNAK W 11 ODP. TO A
jednak lód :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda odpowiedź winnym teście była pod inną literą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak lód nie pytali o łyżwiarke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja mama tez uwaza ze ptak ale zupelnie inaczej rozumie to zadanie. ja uwazam ze lod bo,, lod jak szklo,, ,,lod zgrzyta,, on nie jest zywy ale to sa jego cechy-to go cechuje ze jest jak szklo i zgrzyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___ napisał:
Też mi się tak wydaje dlatego podam takie które powinny być dobre 1C 2C 3A 4B 5D 6D 7A 8B 9B 10D 11D 12B 13C 14B 15A 16C 17D 18D 19C 20B 21. 219 CM. 22. 10-Leszek 12-Zbyszek 23. 8,2 KM 24. 640zł.
w 18 ma być C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Speedy25 napisał:
jednak lód nie pytali o łyżwiarke
WLASNIE pisze ze porownania sa zwiazane w tym tekscie z lyzwiarka ale tak jakby co jeszcze jest porownywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tez zaznaczyłam "ptak".. ale odp. moga byc inne bo były 2 wersje. Pytania były takie same ale odp. ulozone w innej kolejnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGLABYS MI wytlumaczyc czemu wlasnie ptaku? bo nie potrafie tego pojac lepiej mi pasuje lod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
MOGLABYS MI wytlumaczyc czemu wlasnie ptaku? bo nie potrafie tego pojac lepiej mi pasuje lod
TO ZNACZY CZEMU WCZESNIEJ UWAZALAS ZE PTAK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___ napisał:
Mozliwe ale jednak bym sie upierała przy ptaku :]
CZEMU UWAZALAS ZE PTAK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORY ZA TAMTE Z TYM PTAKIEM ALE CHCIALAM NAPISAC DO TEJ ,,KRESKI,, HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, Helloł ! Nawet w tekście było napisane! ' Niby piórko najlżejsze ' Kto ma pióra ptak czy może lód jak niektórzy tak sądzą ?! ' Nie łyżwiarka a- ptak ' Ej tu już jest ewidentnie napisane, że ptak ! Chyba nie umiecie czytać ze zrozumieniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EwuCha napisał:
Eh, Helloł ! Nawet w tekście było napisane! ' Niby piórko najlżejsze ' Kto ma pióra ptak czy może lód jak niektórzy tak sądzą ?! ' Nie łyżwiarka a- ptak ' Ej tu już jest ewidentnie napisane, że ptak ! Chyba nie umiecie czytać ze zrozumieniem !
też uważam ze ptak ale w kluczu jest że lód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź nr.23 jest błędna! to trzeba było wyrazaić w kilometrach!! Ma być 8,2 km!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje oni dali błędne odpowiedzi ciekawe jak naprawde jest, gdyby były poprawne ptak to bym miała 2 błędne odpowiedzi a nie 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bujcie sie mozesz miec 7 punktow i zdajesz można mieć nawet 0 punktów ale musisz go napisać jak nie napiszesz nie przechodzisz a jak napiszesz nawet na 0 to i tak przejdziesz nie wiem po co w ogóle taki coś wymyślili to jest bez sensu jak i tak każdy chyba przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ej czego się boicie ja mam tez jutro ten śmieszny test będziesz miał 7 punktów i.Przechodzisz do następnej klasy czyli do gimnazjum. Mówię wam że ten test jest śmieszny.Wystarczy tylko mieć pozytywne oceny z przedmiotów to się zdaje.Mój kolega miał 6 punktów i zdał bo miał pozytywne oceny na koniec roku.Powiem wam szóstoklasisty jest test ale on jest śmieszny nie przeżywajcie.Jak jakieś pytania to pisać że piszecie do Buliego.
Można mieć nawet 0 punktów ale ważne że go w ogóle napiszesz jak nie napiszesz nie przechodzisz a jak napiszesz nawet na 0 to przechodzisz ale tak jak mówiłam musisz go napisać chociaż to jest bez sensu ten test a test był prosty no i jak jeden miał np. w 5 pytaniu B drugi mógł mieć w 5 pytaniu D bo te odpowiedzi są wymieszane żeby było trudniej odpisać chociaż i tak nie da się odpisać bo każdy siedzi osobno i daleko od siebie no i jest komisja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...