Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
Zajebiście prosty ten test xD Tylko pierwszy raz pisałam opis znaczka Dawajcie już odpowiedzi!!! Ps. Jak na razie wszystko mam dobrze )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty, tak miałam odpowiedzi: B,C,A,C,D,A,B,B,A,C,D,B,A,D,C,D,C,D,A,A, 62m, 13 worków, 12 ciastek, 13 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było banalne a,b,c,d mam wszystkie napewno dobrze jednie gdzie mogłem sie pomylic to z tym opisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty dziwię sie tym deb***om co mówiąże trudny O_0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O znaczku można było zjechać z pierwszej strony początek. No i ogólnie, że sprawia tajemnicze, majestatyczne wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wieeele łatwiejszy od próbnych tylko zamiast obliczyć obwodu siatki to policzyłam pole xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty, tak miałam odpowiedzi: B,C,A,C,D,A,B,B,A,C,D,B,A,D,C,D,C,D,A,A, 62m, 13 worków, 12 ciastek, 13 zł. Mi wyszło 13,50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zadziwiło mnie pytanie podajże 14 xD Które zdanie opisuje problem suma, czy jakoś tak. Zna ktoś może rozwiązanie tego zadania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 najłatwiejsze ;p Ob=2*a + 2*b Ob=2*17m+2*14,5m Ob=34m+29m Ob=63m -1m =62m kwadratowe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja policzyłam pole xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Angelika~ - to był 20 odjąć 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć ; ) Też dziś pisałem ten test, trudny nie był, aczkolwiek nie mieliśmy na j. polskim opisu zdjęcia. Zwaliłem zadanie 24, gdyż wyszło mi tam 16zł, a prawidłowo być powinno 13,5zł, więc 5 punktów jakby znikło : ). Mam nadzieję, że powyżej 30 będzie. Pozdrawiam,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że w tym roku był łatwy test w mojej szkole dostawaliśmy trudniejsze próbne testy.Matematyka była tak prosta że chyba przekonbinowałam bo przecież te zadania nie mogą być takie proste!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co tutaj widzę, pomyliłam się w 24 o pół zyla. Ale powinny byż dwa pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co było w zadaniu 11?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam problem z jesnym zadaniem w którym tzeba było podać ile miesięcy róznici jest między urodzinani a imieninami i chyba zawliłam , ale resztę mam chyba dobrze pozdrawiam ps to o tym znaczku i zaproszenieto prościzna , a matma pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jedenastym było B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, jednak było w 11 D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIADOMO CZY B WIEKSZOSCI TEST BYL POMIESZANY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 zad. Magda->56zł +9zł/m-iąc->56zł+81zł=137zł 137zł-20zł(tej Baśki)=117zł 117zł: 9(miesięcy)=13zł Czyli jednak miałam dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...