Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk generalny na Śląsku - stanęły pociągi

Utworzony przez ZOMO, 26 marca 2013 r. o 11:14
Powinny wyjsc oddziały policjii i spacyfikować te chołote, dostaja kase to mają zap.erdalać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO napisał:
Powinny wyjsc oddziały policjii i spacyfikować te chołote, dostaja kase to mają zap.erdalać!
Tak tak czerwony konfidencie PRECZ Z KOMUNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO napisał:
Powinny wyjsc oddziały policjii i spacyfikować te chołote, dostaja kase to mają zap.erdalać!
Zapi.rdalać ???? ty komunistyczny zakuty czerwony łbie !!! na co ??? Czy na te milionowe nagrody dla marszałków sejmu,senatu czy BUCU dla tych co na st. narodowym ??? tępa zacofana pało !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo za te słowa za Komuny byś był pałowany i byś siedział nago w zimnej nieoświetlonej celi.mam nadzieje ze Komuna wróci i skończy tuskolandia powróci ład i porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO napisał:
Kolo za te słowa za Komuny byś był pałowany i byś siedział nago w zimnej nieoświetlonej celi.mam nadzieje ze Komuna wróci i skończy tuskolandia powróci ład i porządek.
A co JASIU myślisz że teraz jest inaczej,setki podsłuchów telefonicznych tych za zgodą prokuratora a tysiące na lewo po uważaniu wg.swojego wydzimisie,nie mówiąc już o internecie i wszechobecnym szpiclowaniu kamerami. Nie mów mi JASIU jak było za komuny,bo lepiej to pamiętam niż ci się wydaje,tylko ja byłem po przeciwnej stronie i z racji tego mam porównanie i wiem co piszę,a wy czerwoni komuchy i konfidenci,lada chwila będziecie mieli powtórkę z rozrywki. MOC jest teraz z nami,jak wtedy i lustracja,dekomunizacja będzie dla was bardziej dotkliwsza i dokładniejsza,żeby tacy jak ty nie mogli już nigdy i nigdzie zaistnieć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Komuny nikt niechodził głodny i miał gdzie mieszkać każdy miał prace,a teraz rodzina żyje na skraju ubóstwa bo tuski i jego banda zrobila sobie prywatny folwark,a to że ktoś ma 15 lat jak ty chłopcze gówno wie o komónie to lepiej niech głópot nie wypisuje ,bo szkalować kazdy potrafi a obiektywnie oceniać to już nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha jeszcze jedno teraz matki mordują dzieci (ojcowie też) ksieza gwalca dzieci i dostaja max 12 lat wiezienia na koszt podatnika a komuna takich degeneratów odstrzeliła i spokój był i inni dwa razy sie zastanawiali niż kogoś skrzywdzili.Kolo jak taki mądry jesteś to przejdz ulicą w nocy np na pradze w wawie i pokaz mi gdzie jest policja?za komuny chodziłem nawet po parkach i bylo bezpiecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zomo napisał:
Aha jeszcze jedno teraz matki mordują dzieci (ojcowie też) ksieza gwalca dzieci i dostaja max 12 lat wiezienia na koszt podatnika a komuna takich degeneratów odstrzeliła i spokój był i inni dwa razy sie zastanawiali niż kogoś skrzywdzili.Kolo jak taki mądry jesteś to przejdz ulicą w nocy np na pradze w wawie i pokaz mi gdzie jest policja?za komuny chodziłem nawet po parkach i bylo bezpiecznie!
Wiesz,ja na to inaczej trochę patrzę,walczyłem o wyzwolenie z pod sovieckiego buta [ teraz widzę że nie na wiele to się zdało ] aby dłużej nie być pod okupacją sovietów,i nadal być którąś z ich republik [ to odnośnie komuny ]. Niestety poszło to wszystko w złym kierunku,sovieci podstawili nam BOLKA, naród się zachłysnął wolnością i nikt nie zauważył jak nas przekręcili w momencie jak baranów, bez mydła. To było takie bezkrwawe przejście z komuny do żydokomuny przy aktywnej pomocy ze strony naszych pachołków Moskwy. Przyszła pierwsza nadzieja wraz z rządem olszewskiego i tu komucho-konfidenci pokazali na co ich stać,zamach stanu,strach przed lustracją,strach przed dekomunizacją w końcu strach przed odsunięciem od żłobu. Nastała NOCNA ZMIANA i tu w glorii wraca do rządu tzw.POstkomuna z POlszewikami na czele,i tak to sQrwysyństwo trwa do dzisiaj. Dzisiaj zaczynają się ponowne zrywy wolnościowe i oby to przyniosło właściwy skutek. Więc jak możesz JASIU to nie przeszkadzaj,wrócić nam wszystkim do nowej POLSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wole ruskich niż usa stany w razie wojny zapomną o nas i tyle a ruski beda nas wspierac zeby nikt nienaruszył suwerennosci ich kraju,nawet jak nas nielubią to beda swoich granic bronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zomo napisał:
Aha jeszcze jedno teraz matki mordują dzieci (ojcowie też) ksieza gwalca dzieci i dostaja max 12 lat wiezienia na koszt podatnika a komuna takich degeneratów odstrzeliła i spokój był i inni dwa razy sie zastanawiali niż kogoś skrzywdzili.Kolo jak taki mądry jesteś to przejdz ulicą w nocy np na pradze w wawie i pokaz mi gdzie jest policja?za komuny chodziłem nawet po parkach i bylo bezpiecznie!
Teraz ci napiszę dla czego nie ma policji na ulicach,jeżeli chodzi o Warszawę i o Pragę to tam po prostu boja się zapuszczać i taka jest prawda,innej prawdy nie słuchaj,bo jej nie ma, gdyby to była inna dzielnica,osłow,senatorów,czy polskich milionerów to pał by było tam od zarypania,w każdym innym przypadku wygrywa stwierdzenie ,NIECH SIĘ MOTŁOCH POZABIJA,a nam będzie lżej.Jeżeli chodzi o inną część policji, to większość grubasów siedzi za biurkami,przed monitorami,monitoringiem miejskim śledzą,szpiclują,inwigilują,sprawdzają,no i jest ta elita, wożą swoje tłuste dupska radiowozami z video-rejestratorami i następna armia do obróbki tych zdjęć i mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zomo napisał:
Ja wole ruskich niż usa stany w razie wojny zapomną o nas i tyle a ruski beda nas wspierac zeby nikt nienaruszył suwerennosci ich kraju,nawet jak nas nielubią to beda swoich granic bronić
Tu ci powiem,umiesz liczyć,to licz zawsze na siebie,żadnego sovieta,amerykańca czy żyda z Brukseli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo no własnie boją sie a tak byc nie powinno ale jak żydzi z wiejskiej robią co chcą to obywatel ma robic inaczej?poczekaj jeszcze ze dwa lata wyjdą ludzie na ulice i tuskobande wywiozą na taczkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zomo napisał:
Ja wole ruskich niż usa stany w razie wojny zapomną o nas i tyle a ruski beda nas wspierac zeby nikt nienaruszył suwerennosci ich kraju,nawet jak nas nielubią to beda swoich granic bronić
A jak tak baciuchy ci starą zerżną,że już POtem nie będzie żadnego siadania to co ????? i będziesz musiał na to jeszcze patrzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zomo napisał:
Kolo no własnie boją sie a tak byc nie powinno ale jak żydzi z wiejskiej robią co chcą to obywatel ma robic inaczej?poczekaj jeszcze ze dwa lata wyjdą ludzie na ulice i tuskobande wywiozą na taczkach!
Jakie JASIU dwa lata ??? to się już dzisiaj zaczęła historia na nowo tworzyć,nie stój obok tego obojętnie bo nie będziesz mógł spojrzeć w oczy swoim dzieciom lub wnukom kiedyś. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A jak tak baciuchy ci starą zerżną,że już POtem nie będzie żadnego siadania to co ????? i będziesz musiał na to jeszcze patrzyć. [/quote] [quote name='Zomo' timestamp='1364299972' post='750303'] Kolo no własnie boją sie a tak byc nie powinno ale jak żydzi z wiejskiej robią co chcą to obywatel ma robic inaczej?poczekaj jeszcze ze dwa lata wyjdą ludzie na ulice i tuskobande wywiozą na taczkach!
Za dwa lata to ostatni żyd zgaśi światło w tym kraju,i nie będzie już nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...