Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażak Roku 2013

Utworzony przez bolek, 3 lipca 2013 o 18:20 Powrót do artykułu
a gdzie można sprawdzić wyniki ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę o umieszczenie bieżących wyników poszczególnych kandydatów, jak w przypadku konkursu na dzielnicowego roku.
0
A czy mozna glosowac z numeru z zagranicy?
0
Kogoś poniosło? Co to KRSG?
0
Kogoś poniosło? Co to KRSG?
KRSG - Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy.
0
Myślałem ,że strażakiem roku zostaje się za dokonanie jakieś , a tu proszę za sms. 
0
totalny bezsens i porażka że z jednego numeru można wysłać kilka smsów . Redakcja tylko pieniązki zarazbia na tym i to nie małe.  Nie polecam to nie żaden plebiscyt tylko naciagniecie czytelnikow na smsy z których redakcja ma pieniązki.   Pozdrawiam wszystkich strażaków :)
0
KRSG - Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy.
Mistrzu uaktualnij sobie dane bo Krajowy System Ratowniczo - Gaśniczy to KSRG  masakra!!!
0
ej zobaczcie jakie to jest głupie. Czekam sobie na ostatni dzien patrze kolo ma 400 glosow ide do sklepu kupuje karte za 400 zł wszystko wysylam i jade na wycieczke. Co to ma wspolnego z plebiscytem ???
0
Tyle że za 400 zł to zrobisz sobie 2 wycieczki do Brukseli :) Więc nie wiem czy warto .
0
gratulacje sąsiad :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: