Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzeszkowice > BMW uderzyło w drzewo. Pasażer zginął

Utworzony przez sep, 4 października 2008 r. o 12:35
Poraz kolejny BMW !!!!! Kierowca pewnie łysy w bejsbolówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** a nie w bejzbolowce tempaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co tacy deb***e wogóle cokolwiek piszą. Każdemu się mogło zdarzyć... Szkoda młody chłopak i musiał zakończyć swoje życie ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez komentarza na ten temat ...... dajcie spokój znam ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ta droga na Lublin to jak droga testowa ku....! mozna tam czołgiem jezdzic nie samochodem Ja jeszcze uwierzyc nie moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie mogę jeszcze w to uwieżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja powiem tak: jechałem wtedy tą drogą i jechali jak szaleni... na cb radiu aby było słychać że zaraz się dojadą... i dojechali... szkoda że ucierpiał pasażer a nie kierowca bez wyobraźni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze pozostali wyjda z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ich wszystkich najbardziej mi szkoda tego co zgina bo to mój najlepszy kumpel imam nadzieje ze tamci wyjdą z tego? kazdemu moze sie to zdarzyć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ich wszystkich najbardziej mi szkoda tego co zgina bo to mój najlepszy kumpel imam nadzieje ze tamci wyjdą z tego? kazdemu moze sie to zdarzyć!!!! znam ten ból bo prawie 2lata temu mi brat sie zabił w podobny sposób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby jechali bezpiecznie i zgodnie z przepisami to każdy z nich by żył ale za głupotę trzeba płacić i to bardzo często najwyższą cenę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodziny Marcina!!!! Nie znałam Go ale szkoda chłopaka był taki młody. Apeluje do wszystkich młodych kierowców jeździjcie powoli bo każdego może to spotkać, a życie jest tylko jedno a młodość jest najpiękniejsza. P.S> Tomek straszni mi przykro z powodu tego co się stało ale trzymaj się wiem że po stracie brata będzie trudno ale masz kumpli i rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ich wszystkich już mu tak pisane było niestety i nic tego nie odwróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli uważacie że nie nie ma ich winy to nie byl bym pewien przy dzisiejszym dniu jadąc 50 km/h droga hamowania to jest ok 70 mb lalo caly dzień 0 przyczepności .Poprostu nie mial wyobrazni żal ale jeszcze jeden przykład brawury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzeszkowice to jak wszystkim wiadomo czarny punkt. A mimo to wielu jeździ tamtędy z prędkościami znacznie przekraczającymi tą dopuszczalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ktoś z was ( ale tak szczerze) zastanowił się, że jutro to on może byc tematem forum? Nic nie jest teraz ważne! Chłopak był wspaniałym kolegą, każdy kto go znał-wie o tym. Ludzie giną przy 40km/h i w różnych samochodach, więc przestańcie mówi o brawurze bo nie jeden z was jechał 100 km/h z dużym hakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy możecie wiedzieć na ten temat! Znam wszystkich tych którzy jechali tym samochodem jeden jest nawet moim sąsiadem takze nie uwazam, że jest bezmyslny i jakiś nie normalny po prostu jechał za szybko i źle się to dla nich skończyło będą mieli nauczkę na przyszłość, ale mimo to mam nadzieję,że z tego wyjdą. Tomek trzymaj się pamiętaj, że możesz liczyć na nas wszystkich którzy cię znają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, kto wpisuje komentarze: "po prostu jechał za szybko i źle się to dla nich skończyło "Poprostu nie mial wyobrazni żal ale jeszcze jeden przykład brawury." I bardzo dobrze, że takie półgłówki same się eliminują. Co by było jakby taki trafił w rodzinę z małym dzieckiem??? "po prostu nie miał wyobraźni" - no nie osłabiaj mnie gościu; w takim razie ktoś taki nie powinien był dostać prawa jazdy!!!!! I tak jak napisałem: głupich nie sieją - więc przynajmniej niech sami się zabijają, tak jak i tym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tamtędy kiedy jeszcze był helikopter... było starsznie ślisko, lało od rana jak z cebra.. jazda powyżej 90 k/h była juz groźna... Samochód nie przypominał auta - głównych części karoserii było dwie, elementy leżały po drugiej stronie drogi jakieś 30 m od auta... naprawdę płakać się chciało na ten widok. Czy kierowca jechał bezpiecznie, żeby podzielić samochód na części składowe przy uderzeniu? Przecież wiózł tyle osób... szkoda że zabrakło wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Widać, kto wpisuje komentarze: "po prostu jechał za szybko i źle się to dla nich skończyło "Poprostu nie mial wyobrazni żal ale jeszcze jeden przykład brawury." I bardzo dobrze, że takie półgłówki same się eliminują. Co by było jakby taki trafił w rodzinę z małym dzieckiem??? "po prostu nie miał wyobraźni" - no nie osłabiaj mnie gościu; w takim razie ktoś taki nie powinien był dostać prawa jazdy!!!!! I tak jak napisałem: głupich nie sieją - więc przynajmniej niech sami się zabijają, tak jak i tym razem.
Wiesz co FRAJER jesteś tak pisząc!!! Mam nadzieje że Ty też staniesz w takiej sytułacjii jak oni!!! Żle zrobili ale TY nie masz prawa ich obrażac i tym bardziej oceniac!!!! I co głupio Ci!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...