Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sukę z wyrwaną łapą ktoś przywiązał do wiaduktu

Utworzony przez ~ona~, 4 marca 2010 r. o 14:31
jak go złapią chętnie zrobię z nim to samo co on zrobił temu biednemu psiaczkowi!!!!!!!!! jak można tak postąpić przecież to tez żywe stworzenie i tak samo ma uczucia jak człowiek :/ powinna być taka kara jak za zabójstwo człowieka!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwiekszyć kary dla pseudo-włascicieli!!!!!!!! inaczej nadal bedą cierpieć bezbronne zwierzaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Drogi!!! Kiedy zakończy sie w końcu gehenna zwierząt......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram powyzsze komentarze! Oburza mnie to że w Polsce kara za bestialstwa dokonane na zwięrzętach są tak małe. Może gdyby kary były bardziej dotkliwe to tacy wykolejeńcy a bynajmniej część z nich bała by się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże Drogi!!! Kiedy zakończy sie w końcu gehenna zwierząt......
nigdy, żyjesz w kraju katolickim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.e-wspolnota.com/Radzyn/Wydarzen...jacemu_psu-453/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
nigdy, żyjesz w kraju katolickim !
Skoro jesteś taki mądry , to odpowiedz, w jakim kraju ( skoro nie katolickim) trzeba byłoby żyć, żeby nie było w nim tyle bestialstwa ( nie chodzi mi jedynie o zwierzęta) ? Jeśli uważasz ,że to przez katolików dzieje się tyle zła, to jest mi ciebie po prostu żal. Prawdziwy katolik nie robi nikomu krzywdy, ale tacy , którzy uważają się za katolików, a wcale nimi nie są wyrządzają wiele zła. Nie obrażaj więc katolików, bo w tej wierze nikt nikogo nie nakłania do wyrządzania krzywdy blizniemu i innym żywym istotom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki Kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWY KATOLIK? Wolne żarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a może suczka została przywiązana, żeby nie uciekła będąc w szoku a ktos kto ją znalazł po prostu poszedł w tym czasie po pomoc? Czy nie moze tak byc? nie wiem jak jest usytuowany wiadukt i tory itp ale to możliwe. Bestialstwem jest to że nie ma kontaktu z opiekunem. Reszta to tylko gdybanie. Faktem jest ze suczka cierpiała... bardzo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jarek~ napisał:
Witam a może suczka została przywiązana, żeby nie uciekła będąc w szoku a ktos kto ją znalazł po prostu poszedł w tym czasie po pomoc? Czy nie moze tak byc? nie wiem jak jest usytuowany wiadukt i tory itp ale to możliwe. Bestialstwem jest to że nie ma kontaktu z opiekunem. Reszta to tylko gdybanie. Faktem jest ze suczka cierpiała... bardzo. Pozdrawiam
Może, może... Ten idiota co ją przywiązał mógł ją przecież zawieźć do weta albo przynajmniej wezwać policję czy kogoś z obsługi dworca i wówczas pies miałby duże sznese przezycia a tak obojętność wzięła górę nad cierpieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...